Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Atalay, Caner Erkin’in kiraladığı evden çıkarılıyor!
Asena Atalay, Caner Erkin’in kiraladığı evden çıkarılıyor!
Boşandıktan sonra aralarında sular bir türlü durulmayan Asena Atalay ve Caner Erkin cephesinde yeni gelişme yaşandı.
Magazin 5 Nisan 2017 - 12:15

6 yıllık evlilikleri geçen yıl biten Asena Atalay ile ünlü futbolcu Caner Erkin arasındaki hukuk savaşı iyice alevlendi. Oyuncu Şükran Ovalı’yla 2 Ocak’ta evlenen Caner Erkin, eski eşine verdiği nafakayla ilgili sözleri tutmayınca peş peşe icra davalarıyla karşı karşıya kalmıştı. Karşı atağa geçen Caner Erkin de 7 yaşındaki oğlu Çınar’ın velayetini almak için harekete geçeceğini açıklamıştı.

EVİ BOŞALTMASI İÇİN İHTARNAME GÖNDERİLDİ

 

Karşılıklı davalar sürerken Asena Atalay’ı zor durumda bırakan şok bir gelişme yaşandı. Duymayan Kalmasın programının göre, Caner Erkin, Beykoz’da aldığı evin tadilatı bitene kadar boşanma davasından sonra oğluyla birlikte oturması için Asena Atalay için kiraladığı evin bedelini ödemeyince hakkında tahliye kararı çıkarıldı.

Parasını alamayan ev sahibi icra takibi başlattı. Kira kontratı üzerine olan Caner Erkin ise 7 günlük itiraz süresi boyunca sessiz kalmayı tercih etti. Bunun üzerine Asena Atalay’a evi boşaltması için ihtarname gönderildi.

 

Son güncelleme: 14:16 - 05.04.2017