Sözcü Plus Giriş

Asena Atalay ile Caner Erkin’in arasındaki yeni gerilim nedeni minik Çınar’ın vekaleti

Boşanan Asena Atalay ile Caner Erkin ikilisi, magazin gündeminden düşecek gibi görünmüyor. İkili arasında nafaka talebiyle başlayan gerilim şimdi de vekalet savaşına dönüşmek üzere.

null
Güncellenme: 20:07, 06/02/2017
Asena Atalay ile Caner Erkin’in arasındaki yeni gerilim nedeni minik Çınar’ın vekaleti

Asena Atalay ile Caner Erkin arasındaki ipler nafaka krizinden sonra şimdi de oğullarının vekaleti konusunda gerildi. Atalay’ın astronomik nafaka talebinin ardından Caner Erkin sorumluluklarının tamamını yerine getirdiğini söylemiş, Asena Atalay ise aksini iddia etmişti. Milli futbolcu Caner Erkin’in boşandığı eşi Asena Atalay’a yönelik, “Evlilik birliği sürecinde üçüncü. kişilerle birlikte olan bir şahıs. Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip” sözleri ise günlerce magazin gündeminden düşmemişti.

VEKALET SAVAŞI BAŞLIYOR

Beşiktaş’ın ve Milli Takım’ın önemli oyuncularından biri olan Caner Erkin, yoksulluk nafakasını ödemediği için icra takibi başlatan eski eşi Asena Atalay'a yıllık nafaka tutarı olan 120 bin lirayı faiziyle 132 bin 500 lira olarak ödediği öğrenildi. Ancak ikili arasında, oğulları Çınar’ın velayetine yönelik savaş ihtimali kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı.  Erkin’in “Asena Atalay ve ailesine verdiğim her şeyi geri alacağım. Oğlumun velayetini de alacağım” sözlerini değerlendiren eski eşi, hafta sonunda bir gazeteye verdiği röportajında kendisine yöneltilen “Caner Bey oğlunuz Çınar’ın vekaletini alacağını söylüyor ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Geçiniz” diye kısa ve net bir yanıt verdi. Asena Atalay, bu cevabıyla oğlu Çınar’ın vekaletini kesinlikle vermeyi düşünmediğini ve hukuksal olarak tüm mücadeleyi ortaya koyacağını da göstermiş oldu.