Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Atalay ilk kez adliye koridorlarında…
Asena Atalay ilk kez adliye koridorlarında…
6 yıllık eşi Caner Erkin'le olaylı şekilde boşanan Asena Atalay, boşanma sonrası ilk kez adliye koridorlarında görüntülendi.
Magazin 10 Nisan 2017 - 10:58

Asena Atalay ile Caner Erkin’in olaylı nafaka davasının yankıları sürüyor. Dava kapsamında ünlü futbolcunun tüm mal varlığına el konulmuştu. Erkin’in aynı zamanda eşi Şükran Ovalı’yı da temsil eden avukatı Deniz Ketenci ise karara itiraz etmişti.

Duymayan Kalmasın programının haberine göre, geçen cuma İstanbul 14. Aile Mahkemesi yapılan duruşmada bir ilk yaşandı ve Asena Atalay da ilk kez mahkemeye katıldı. Avukatı Beyza Sındıraç’la duruşma saatini bekleyen Atalay, işte böyle görüntülendi.

asena

Dava sonunda Erkin’in mal varlığına konulan tedbirin devamına karar verilince Asena Atalay güler yüzle duruşma salonunu terk etti. Atalay’ın boşandığı dönem çocuğunun babasından hiçbir şey istemediği için daha sonra açtığı davaların kabul edilmeyeceği iddia edilmişti ancak mahkemeden aksi sonuçlar çıkınca ünlü sunucunun ayrıca sevindiği öğrenildi.

Son güncelleme: 11:04 - 10.04.2017