Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asena Tuğal kimdir? Güzel oyuncu Asena Tuğal hakkında merak edilenler…
Asena Tuğal kimdir? Güzel oyuncu Asena Tuğal hakkında merak edilenler…
Şahin Irmak'ın nişanlısı Asena Tuğal farklı projelerle ve güzelliği ile gündemden düşmüyor. Miss Turkey 2006'da derece alan Asena Tuğal hakkında birçok detay merak ediliyor. Peki Asena Tuğal kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 16 Mart 2018 - 15:27

Akasya Durağı, Ömre Bedel, Aldırma Gönül gibi projelerde yer alan Asena Tuğal, Boğaziçi Üniversitesinde double major yapmış aynı dönemde Matematik ve Fen Bilimleri fakültesinden mezun olmuştur. Haberimizden Asena Tuğal kimdir, Asena Tuğal kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. İşte Asena Tuğal hakkında merak edilenler…

ASENA TUĞAL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Asena Tuğal 1984 yılında İstanbul'da doğdu. 2000 den itibaren TGRT, Kanal D ve Show TV de haber muhabiri olarak çalıştı. Miss Turkey 2006 nın dördüncü güzeli seçildi. Tuğal,Kürek sporunda uluslararası dereceleri olan bir sporcudur.

Tekvando sporunda siyah kuşak sahibi olup ülkemizi Milli Takım kadrosunda temsil etmiştir. Boğaziçi Üniversitesinde double major yapmış aynı dönemde Matematik ve Fen Bilimleri fakültesinden mezun olmuştur. Miss International yarışmasında Miss Smile ödülü kazanmıştır.
sahin-irmak-asena-tugal

YER ALDIĞI YAPIMLAR

2017 Lise Devriyesi Seda Sancak
2017 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep Sağlam
2016 Kertenkele: Yeniden Doğuş Zeynep Şanlı, Maskeli Kız
2015-2016 Filinta Tabibe Leyla
2013 Tozlu Yollar Vildan
2013 Aldırma Gönül Nefise
2010 Öğretmen Kemal Nehir
2009 Ömre Bedel Hande
2008 Akasya Durağı Ezgi