Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşıklar şoke oldu
Aşıklar şoke oldu
Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti önceki gece Kadıköy'de bir pasaj içinde izledikleri oyunun sonrasında karşılarında bir anda basın mensuplarını görünce neye uğradıklarını şaşırdı.
Magazin 20 Şubat 2017 - 02:14

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti önceki akşam oyuncu arkadaşları Ayfer Dönmez'in Kadıköy Theatron sahnesinde oynanan ‘Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin’ isimli oyununu izledi. Kadıköy'de kapalı olan pasajın kapısı ünlü çift için açıldı ve ikili gazetecileri karşısında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. El ele tiyatrodan çıkan ünlü çiftten Beren Saat,”Arkadaşımız Ayfer'in oyununu izlemeye geldik. Çok güzel bir oyun olmuş. Emeklerine sağlık” dedi.

kenan-dogulu-beren-saat-7

“KIYAFETİNİ ÇOK BEĞENDİM”

Kenan Doğulu ile Beren Saat, ellerini bir an olsun bırakmayarak “Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor” iddialarını da yalanlamış oldu.

kenan-dogulu-beren-saat-12

Doğulu, GQ gecesi ödül töreninde son derece cesur bir kıyafet giyen eşi Beren Saat’in kıyafeti hakkındaki düşüncelerini soran gazetecilere “Çok yakıştırdım, çok güzel olmuş” diyerek cevap verdi.