Sözcü Plus Giriş

Aşk bana bonus olur

Son single’ı ‘Açık Ara’ ile dikkat çeken pop müziğin genç ve yetenekli sesi Nazlı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, İstanbul’un en popüler mekanlarından Akaretler Vogue sahnesinde şarkılarını sevenler için söylemeye hazırlanıyor.

Yüksel ŞENGÜL
Güncellenme: 23:30, 10/02/2017
Aşk bana bonus olur

Son single'ı ‘Açık Ara' ile dikkat çeken pop müziğin genç ve yetenekli sesi Nazlı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde, İstanbul'un en popüler mekanlarından Akaretler Vogue sahnesinde şarkılarını sevenler için söylemeye hazırlanıyor. Formda kalmak için bol bol spor yapan ve “Spor en büyük tiryakiliğim” diyen Nazlı ile Bebek Parkı'nda buluştuk ve müzikten spora, hedeflerinden formda kalma sırlarına kadar her şeyi konuştuk.

– Bir süredir sahne almıyordun. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sahneye çıkarak seni sevenlerle buluşacaksın. Bu buluşmada seni izleyecek olanları nasıl bir konser bekliyor?
Sevgililer Günü'nde vereceğim konser çok samimi olacak. Sadece iki gitar eşliğinde akustik bir performans sergileyeceğim. Bu sıcak ve sade gecede ön planda aşk, romantizm olacak. Yılın en romantik gecesini yaşayacağız.
– O gece imza atacağın sürprizler var mı?
Ben Fransız Lisesi mezunuyum ve Fransızcam çok iyi. O gece sevgililere yalnız Türkçe değil, Fransızca, İtalyanca, İngilizce şarkılar da söyleyeceğim. Dört dilde aşk şarkıları en büyük sürprizim olacak. Aşk şarkıları o gece çok daha büyük bir anlam kazanacak.

4

SAHNEDE ŞARKILARIMLA SARMAŞ DOLAŞ OLACAĞIM

– Konserin repertuvarını nasıl oluşturdun?
Şarkıları büyük bir titizlikle seçtik. “Ben o gece Nazlı'yı dinlemeye sevgilimle gitsem hangi şarkıları duymak isterdim?” diye düşündüm ve şarkıları buna göre seçtim. Şarkılarımla aşıklara güç vereceğim.
– Sevgililer Günü'nde sahnede olup şarkı söylemenin dışında özel bir buluşma söz konusu olacak mı?
O güne dair tek buluşmam beni dinlemeye gelenlerle olacak. Çünkü aşkın en güzelini sahnede yaşıyorum. Sevgililer Günü'nde en büyük aşkım olan sahnede şarkılarımla sarmaş dolaş olmak benim için en büyük mutluluk.

Olmazsa olmazlarım

Bol salata, su ve beyaz et vazgeçilmezlerim arasında.

5

SPORDAN UZAKLAŞINCA KENDiMi MUTSUZ HiSSEDiYORUM

– Kalbin boş mu?
Kalp bu, belli mi olur! Bazen boş olur, bazen dolu (gülüyor). Şimdi için çalışma zamanı. Aşk da gelirse şu anki mutluluğumun bonusu olur. Günümüzde yaşanan aşklar beni korkutuyor. Sosyal medya kanalıyla herkes herkese kolay ulaşıyor, aşklar kolay yaşanıyor. Eski aşkların büyüsü artık yok ama ben umutluyum.
– Spor yapıyor musun?
Spordan uzaklaştığım dönemlerde kendimi çok mutsuz hissediyorum. Ben gerçek anlamda spor bağımlısıyım.

Şansım yaver gitmedi

– Gelelim müzik çalışmalarına…
İki single'ımda da kendi adıma büyük talihsizlik yaşadım. ‘Can Bedenden Çıkmayınca'yı yaptım, ardından Gezi direnişi oldu, insanlar öldü. ‘Aradın mı?' şarkısını okudum, üç saat sonra Soma faciası yaşandı. Çok şükür Serdar Ortaç'ın ‘Aşk Bile'si bana şans getirdi. Son single'ım ‘Açık Ara' ise yüzümü fazlasıyla güldürdü.
– Gündemde yeni çalışmalar var mı?
‘Açık Ara'nın yaratıcıları Ayşen ve Kemal Şimşekyay'dan yeni bir şarkı geliyor. Sonbaharda da bir Sinan Akçıl şarkısı gelecek.

KARBONHiDRATTAN UZAK DURUYORUM

– Hangi sporları yapıyorsun?
Sabahları koşarım ve tempolu yürürüm. Bir dönem tenis oynadım, ata bindim, kick boks ve snowboard yaptım.
– Özel diyet reçetelerin var mı?
Formda kalabilmek için sporla birlikte sağlıklı beslenmek şart. Benim spor hocam protein ağırlıklı beslenme öneriyor. Karbonhidrattan mümkün olduğunca uzak duruyorum. Diyet disiplini çok önemli fakat arada kaçamak yapabiliyorum. Ama daha fazlası asla olamaz.

OYUNCU OLABİLİRİM

– Sesin ve fiziğin çok güzel. Oyunculuk yapmayı düşünmüyor musun?
Klip yönetmenleri oyunculuğumu çok beğeniyor ve kamera önündeki rahatlığımı seviyorlar. Bir dizi ya da film teklifi gelirse değerlendirebilirim. Kahkahası bol bir dizide oynamak isterim.

Yayınlanma Tarihi:23:27,