Sözcü Plus Giriş

Aşk-ı Memnu’nun Beşir’i son haliyle şaşırttı

2008-2010 yılları arasında yayınlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisinde canlandırdığı 'Beşir' karakteriyle tanınan Baran Akbulut'un son halini görenler gözlerine inanamadı.

Güncellenme: 11:02, 15/05/2021
Aşk-ı Memnu’nun Beşir’i son haliyle şaşırttı

Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin başrollerini paylaştığı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde canlandırdığı ‘Beşir’ karakteriyle tanınan Baran Akbulut, yıllar sonra yeni imajı ile adından söz ettirdi.

Saçlarını uzatan Akbulut’un son hali sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 37 yaşındaki oyuncuya gelen yorumlardan bazıları ise şöyle:

* Yolda görsem tanımam.

* ‘Aşkı Memnu’da bu imajda olsaydı Nihal kesinlikle Beşir ile evlenirdi.

* Fotoğrafa 2 dakika bakınca öksürük tutuyor.

Baran Akbulut, ‘Aşk-ı Memnu’dan sonra ‘Kuzgun’, ‘Yedi Güzel Adam’ ve ‘Aşkın Yolculuğu Yunus Emre’ gibi yapımlarda rol almıştı.

Akbulut şimdilerde yepyeni bir proje için hazırlanıyor. Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinde rol alacak.

İlginizi ÇekebilirAşk-ı Memnu'da birlikte oynamışlardı... Hazal Kaya ile Pelin Ermiş yıllar sonra buluştuAşk-ı Memnu'da birlikte oynamışlardı... Hazal Kaya ile Pelin Ermiş yıllar sonra buluştuİlginizi ÇekebilirAşk-ı Memnu'da Bülent'i canlandıran Batuhan Karacakaya'dan itiraflarAşk-ı Memnu'da Bülent'i canlandıran Batuhan Karacakaya'dan itiraflarİlginizi ÇekebilirMuhteşem Yüzyıl'ı bitiren Cardi B'ye Aşk-ı Memnu önerisiMuhteşem Yüzyıl'ı bitiren Cardi B'ye Aşk-ı Memnu önerisi

 

Yayınlanma Tarihi:09:12,