Aşk-ı Roman dizisi başlıyor! Aşk-ı Roman hangi kanalda? İşte konusu ve oyuncuları

Aşk-ı Roman dizisinin yayın tarihi belli oldu. Cennet Mahallesi dizisinin uyarlaması olan Aşk-ı Roman’ın başrolleri ise herkesi oldukça şaşırtacak isimlerden oluşuyor. Peki Aşk-ı Roman dizisi ne zaman başlayacak, kadroda kimler var? Dizi hangi kanalda yayınlanacak? Kim kimdir? İşte ayrıntılar...

Aşk-ı Roman dizisi başlıyor! Aşk-ı Roman hangi kanalda? İşte konusu ve oyuncuları

Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir isimleri size yabancı gelmiş olabilir. ‘Evleneceksen Gel’ adlı izdivaç programıyla tanınan bu ikili Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonunda başrollerede olacak. Müjdat Gezen, Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal gibi isimlerin başrolde yer aldığı efsane dizilerden Cennet Mahallesi'nin yeni bir versiyonu olarak gösterilen Aşk-ı Roman, bu hafta başlıyor. İşte dizi ile ilgili diğer bilgiler

Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in başrollerini paylaştığı dizi 21 Ağustos’tan itibaren haftaiçi her akşam 19.45’te Tv8'de yayınlanacak.

AŞK-I ROMAN OYUNCU KADROSU

SOLMAZ ÇİROS

19 yaşında olmaz Solmaz Çiros İzmir doğumludur. Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı çok seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hayatında evlilik yaşamayan Solmaz evlilik programına katılmış ve hayat arkadaşını aramıştır. Solmaz Çiros 1.70 boyunda ve 1.55 kilodadır.

KAAN GÜVENİLİR

Evleneceksen Gel programının en karizmatik damat adaylarından Kaan 27 yaşındadır. Kaan 1.84 boyunda ve 78 kilodadır. Tekstille iglilenmekte, merter de kendi iş yeri olan, daha önce hiç evlilik yaşamamış, bakımlı ve yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çeken Kaan, anne ve babasından ayrılmış 10 kardeşten sadece biridir.

Aşk-ı Roman ile ilgili görsel sonucu 'Bizim Hikaye' dizisi ne zaman başlıyor! Konusu ve oyuncuları. Dizi hangi kanalda? İlginizi Çekebilir 'Bizim Hikaye' dizisi ne zaman başlıyor! Konusu ve oyuncuları. Dizi hangi kanalda? 'Fi' Dizisi sansürlendi televizyona geliyor! 'Fi' hangi kanalda olacak? İlginizi Çekebilir 'Fi' Dizisi sansürlendi televizyona geliyor! 'Fi' hangi kanalda olacak?