Sözcü Plus Giriş

Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm 2. fragmanı izle: Murat annesini kaybediyor

Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat'ın annesi yaşamını yitiriyor.

Güncellenme: 16:42, 02/02/2017
Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm 2. fragmanı izle: Murat annesini kaybediyor

Show TV’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat yıllar sonra kavuştuğu annesini kaybediyor. Büyük bir üzüntü yaşayan Murat’a bir kötü haber de ailesinden geliyor. Derya, Murat’ın başka bir ailenin oğlu olduğunu söylüyor ve film kopuyor. Öte yandan Hayat’ı takip eden Murat, eşini Emre’nin arabasına bindiğini görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hayat neden o arabaya bindi?

Aşk Laftan Anlamaz 29. bölümüyle 4 Şubat Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İlginizi ÇekebilirAşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanı izle: Hayat katil mi oldu?Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanı izle: Hayat katil mi oldu?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 28. bölümünde; Hayat ve Murat'ın herkesten uzakta geçirdiği balayı ve sonsuz mutluluğuna sürpriz bir ziyaretçi ile gölge düşer. Hayat, öğrendiği sırla Murat arasında sıkışacak, zorluklarla kazandığı mutluluğu kaybetmemek için var gücüyle savaşacaktır. Cemil'in beraberinde getirdiği yalan giderek büyümekte ve büyürken de bir aşkı peşinden sürüklemektedir. Tuval imkansız derken Cemil'in etkisine girmekten kaçamaz. Murat'sa annesine ilk kez bu kadar yakın olacak ve söylenmeyen her şey dile gelecektir.