Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm izle: (29 Haziran)

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölümü bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat'ın yakınlaşma sahneleri diziye damga vuracak.

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm izle: (29 Haziran)

Show TV’nin yepyeni ve eğlenceli romantik – komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 3. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat’ın yakınlaşması seyirciyi heyecanlandıracak.

Birbirleriyle sürekli didişen Murat ve Hayat arasınde sıcak gelişmeler yaşanıyor. İstifa eden Hayat’ın peşinden giden Murat güzel kadından özür diliyor. Hayat ise Murat’ın bu tavrına çok şaşırıyor. Öte yandan dizide öyle bir an gerçekleşiyor ki ikili sıcak anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 3. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SHOW TV CANLI İZLE

Aşk Lazftan Anlamaz yeni bölümünü Show TV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linle tıklayıp seyredebilirsiniz.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 3. BÖLÜM

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın ikinci bölümünde; Gerçek Suna'yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Korktuğu an gelmiştir ve yalanı açığa çıkacak mıdır? Üstelik Emine, Hayat'taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte'ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır. Hayat'ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey Suna'dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna'nın evinde alırlar. İpek ve Hayat, Suna'yı ikna edebilecekler midir? Bir taraftan da Murat'ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem'in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Loading...