Aşk Laftan Anlamaz 3. yeni bölüm fragmanı izle: Murat Hayat’tan özür diliyor

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ile Hayat arasında sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 3. yeni bölüm fragmanı izle: Murat Hayat’tan özür diliyor

Show TV’nin yayın hayatına yeni başlayan romantik – komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde birbirleriyle sürekli didişen Murat ve Hayat arasınde sıcak gelişmeler yaşanıyor. İstifa eden Hayat’ın peşinden giden Murat güzel kadından özür diliyor. Hayat ise Murat’ın bu tavrına çok şaşırıyor. Öte yandan dizide öyle bir an gerçekleşiyor  ki ikili sıcak anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölümü ile 29 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın ikinci bölümünde; Gerçek Suna'yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Korktuğu an gelmiştir ve yalanı açığa çıkacak mıdır? Üstelik Emine, Hayat'taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte'ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır. Hayat'ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey Suna'dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna'nın evinde alırlar. İpek ve Hayat, Suna'yı ikna edebilecekler midir? Bir taraftan da Murat'ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem'in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Loading...