Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm 3. fragmanı izle: ‘Sen de benden hoşlanıyorsun’

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat yanlış anlaşılmaların ardından kıskançlıklarını birbirlerine belli ediyorlar.

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm 3. fragmanı izle: ‘Sen de benden hoşlanıyorsun’

Show TV’nin romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat Murat’a “Siz Cenk karaktersizi ile sevgili olmadığıma neden sevindiniz?” diyerek yakışıklı adamı zor durumda bırakacak bir soru soruyor. Murat ise “Hiç öylesine” cevabını veriyor. İkili birbirlerini kıskanırken Murat daha sonra Hayat’a “İtiraf et. Sen de benden hoşlanıyorsun” derken Hayat “Ne münasebet!” diyerek sert bir çıkış yapıyor fakat güzel kadın cümleyi anlayınca “Sen de derken” tepkisini veriyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 5. bölüm 3. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 5. BÖLÜM 3. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 4. bölümünde; Suna, Didem'den kurtulmak için Hayat'ı arar. Murat'a bir kez daha yalan söylemek zorunda kalan Hayat, soluğu Suna'nın evinde alır. Didem'in yine bir olay yaratacağını düşünürken üzgün yüzüyle karşılaşır. Didem her şey için çok pişman olduğunu söyler ve Hayat'tan özür diler. Ertesi gün mutlu bir şekilde işe gelen Hayat, Murat'ın soğukluğuyla karşılaşır. Çünkü Hayat'ın dün söylediği küçük yalanı öğrenmiştir. Şimdi Hayat, Murat'ın gönlünü almaya çalışmaktadır. Doruk, bir iş anlaşmasının ortasındayken, sözleşmedeki bir açığı fark eden Murat'la karşı karşıya gelir. İki kardeş ilk kez kavga ederler. Doruk son derece sinirlidir. Murat ise üzüntüsünü belli etmemeye çalışır. Didem'in doğum günü için tüm ekibin dahil olduğu bir etkinlikte, Murat ve Hayat aynı takıma düşerler. Didem'in Cenk adındaki arkadaşı ise sürekli Hayat'ın peşindedir. Durumu fark eden Murat iyice gerilir. Fakat Cenk pes etmez. Hayat kendini korumaya çalışsa da ondan kurtulamaz. Yanlış anlaşılmalar daha büyük gerilimlere sebep olacaktır.