Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm 2. fragmanı izle. Romantik anlar

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayal ve Murat fuar için İzmir'e gidiyorlar.

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm 2. fragmanı izle. Romantik anlar

Show TV’nin en beğenilen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayal bir fuar için İzmir’e gidiyor. İkili burada hem eğlenceli hem de romantik anlar yaşıyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölüm 2. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Murat ve Hayat arasındaki yakınlaşma her geçen gün ilerliyor. Murat Hayat'a hoşlandığını söylüyor. Öte yandan yakışıklı adam nezarethaneye düşüyor.

Aşk Laftan Anlamaz'ın 6. bölüm 1. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM 1. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 5. bölümünde; Hayat Murat'ı Didem'le, Murat da Hayat'ı Cenk'le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat yaşadığı kötü olayı Murat'tan saklar. Didem ve Murat'ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem'le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat'ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk'in gerçek yüzünü gösterecek midir?

Loading...