Aşk Laftan Anlamaz 6. yeni bölüm fragmanı izle: ‘Senden hoşlanıyorum’

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat birbirlerine açılıyorlar.

Aşk Laftan Anlamaz 6. yeni bölüm fragmanı izle: ‘Senden hoşlanıyorum’

Show TV’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat arasındaki yakınlaşma her geçen gün ilerliyor. Murat Hayat’a hoşlandığını söylüyor. Öte yandan yakışıklı adam nezarethaneye düşüyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 5. bölümünde; Hayat Murat’ı Didem’le, Murat da Hayat’ı Cenk’le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat yaşadığı kötü olayı Murat’tan saklar. Didem ve Murat’ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem’le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat’ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk’in gerçek yüzünü gösterecek midir?