Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm 2. fragmanında duygusal anlar
Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm 2. fragmanında duygusal anlar
Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat ve Murat arasında duygu dolu anlar yaşanıyor.
Magazin 8 Ağustos 2016 - 10:48

Show TV’nin ve ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Aşk Laftan Anlamaz 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Didem’in hamile olduğunu söylemesi Hayat ve Murat’ın başlamayan ilişkisini sekteye uğratıyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın 7. bölüm 1. ve 2. fragmanını izlemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 7. BÖLÜM 1. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşk Laftan Anlamaz”ın 6. bölümünde; Murat, Kerem ve Doruk, Cenk'in şikayeti üzerine geceyi karakolda geçirmek zorunda kalırlar. Yaşanan bu kötü olay, Hayat ve Murat arasındaki buzların daha da erimesini sağlar. Ayrıca Cenk'i köşeye sıkıştırıp, resimleri neden basına verdiğini de öğrenirler. Gerçekler ortaya çıktığında Murat, Didem'in anlaşmasını fesheder. İpek'in babası sürpriz bir şekilde kızını ziyarete gelir. İpek her ne kadar heyecanlansa da babası sadece para istemek için gelmiştir. İpek parası olmadığını söylediğinde ise arabasını satmasını ister. Bunu öğrenen Hayat, arkadaşının durumuna dayanamaz ve sorunu halleder. Hayat ve Murat bir fuar için seyahat etmek zorundadırlar. İş çıkışı yola koyulmak üzere sözleşirler. Murat evine gider, Hayat da yarım kalan işlerini hızlıca bitirmek üzere çalışmaya devam eder. Murat geri döndüğünde Hayat'ı bulamaz, çünkü Hayat asansörde mahsur kalmıştır. Bunun üzerine fuara gidemeyen ikilimiz Murat'ın evinde keyifli bir hafta sonu geçirmeye karar verir. Ta ki Didem başka sorunlarla gelene kadar.