Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Laftan Anlamaz 8. yeni bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 8. yeni bölüm fragmanı izle
Aşk Laftan Anlamaz 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat her şeye rağmen Murat'a destek olmaya çalışıyor.
Magazin 11 Ağustos 2016 - 12:03

Show TV’nin çarşamba günleri No 309 dizisi ile rekabet halinde olan dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ile Didem’in evleneceğini duyan Hayat her şeye rağmen Murat’a destek oluyor. Bakalım Murat ve Didem evlenecek mi?

 

Aşk Laftan Anlamaz 8. bölümü ile 17 Ağustos Çarşamba saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayat duyduklarından sonra apar topar Murat'ın yanından ayrılır. Didem'in hamile olması Murat'la aralarındaki her şeyi başlamadan bitirmiştir. Üstelik dün yaşadıkları hiçbir şeyi de hatırlamıyordur. Murat, Didem'in yalan söylediğinden neredeyse emindir. Doruk da en az abisi kadar kuşkuyla yaklaştığı için Didem'i kendi istediği bir hastaneye götürür. Hayat, işe devam etme kararı alır. Çünkü Murat'ı görebileceği tek yer orasıdır. Fakat yaşananları hatırlamaması canını sıkmaya devam eder ve dayanamayıp Murat'la konuşmaya gider. Murat'ın baştaki mahcup tavırlarıysa giderek değişmektedir. Sonunda o geceyi hatırlayıp, her şeye rağmen Murat'ın yanında olmak isteyen Hayat'ı, Didem'in hamileliğinden daha kötü bir sürpriz beklemektedir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.