Aşk sarhoşu İrem Derici’nin Harun Kolçak’ın cenazesine katılmaması dikkat çekti

İrem Derici, Lider Şahin'e başka bir kadından gelen mesajları görünce kıskançlık krizine girmiş ve çift ayrılma kararı almıştı. İrem Derici'nin menajeri Sözcü'ye yaptığı açıklamada İrem Derici ve Lider Şahin'in barıştığını ve tatilde olduğunu doğruladı.

Aşk sarhoşu İrem Derici’nin Harun Kolçak’ın cenazesine katılmaması dikkat çekti

Ömercan ALTAY

Ayrılık süreci boyunca zor günler geçiren İrem ve Lider çifti 1 aylık aranın ardından yeniden bir araya geldiler. Lider Şahin, İrem ile ayrı kaldığı 1 ay içerisinde ‘Zor günler geçiriyorum. Ayrılık benim için hiç kolay değil’ diyerek, barış sinyali vermişti. İrem Derici ise sunuculuğunu yaptığı ‘Eğlenmene Bak’ isimli programa Lider, ayrılığından sonra konsantre olamadı ve programı bırakıp, Lider Şahin’le olan bütün fotoğraflarını yakmıştı. Şimdi ise Lider’le barıştıktan sonra programa tekrar devam edecek olan İrem Derici, sevgilisiyle barışmalarının şerefine yurtdışında tatil yapıyor.
iremderici2017
‘AH BENİM CANIM AH AH AH! CANIM CİĞERİM YANIYOR’ DEMİŞTİ AMA…
Geçtiğimiz gün usta isim Harun Kolçak’ın hayatını kaybetmesinin ardından ünlü isimler sosyal medya hesablarından Kolçak’ın fotoğraflarını paylaşarak üzüntülerini dile getirdiler. Bunlardan en duygusalı ise İrem Derici’nin ‘İçim yanıyor, bekle beni bende yanına geleceğim’ notlarını düştüğü Harun Kolçak fotoğrafı paylaşarak usta sanatçıya vefasını dile getirmesiydi. İrem Derici’nin yaptığı bu paylaşımı okuyan herkes duygu seline boğulmuştu. Derici’nin bu paylaşımını gören arkadaşları ve hayranları ‘İrem kendisini zor toparlayacak gibi…’ yorumları yaptı.

İREM DERİCİ HERKESİ ŞAŞIRTTI
Lider Şahin ile tekrar barışan İrem Derici, sevgilisiyle birlikte yurtdışana gitmesi herkesi şaşırttı. Derici’nin bu tavrı kafalarda soru işareti bıraktı. Usta isim Harun Kolçak’ın ölüm haberiyle yıkılan İrem Derici’nin cenazeye katılmayıp yurtdışına çıkması bazı hayranları tarafından samimiyetsiz bulundu.
harunkolcakiremderici

Usta sanatçı Harun Kolçak, son yolculuğuna uğurlanıyor İlginizi Çekebilir Usta sanatçı Harun Kolçak, son yolculuğuna uğurlanıyor Haberler kötü, Harun Kolçak ölümü ile yıktı! 'Neremi parçalayacağımı bilemiyorum' İlginizi Çekebilir Haberler kötü, Harun Kolçak ölümü ile yıktı! 'Neremi parçalayacağımı bilemiyorum'