Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşkın Nur Yengi: “Kaybolmuş aşklara gelsin”
Aşkın Nur Yengi: “Kaybolmuş aşklara gelsin”
Kartal'da bulunan bir mekanda sahneye çıkan pop müziğin güçlü sesi Aşkın Nur Yengi, sahnesinde söylediği şarkılarla hayranlarını adeta büyüledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Şubat 2019 - 15:20

90’lardan günümüze dillere dolanan şarkılarını hayranları için seslendiren Yengi, sesi ve kendine özgü danslarıyla kendisini dinlemeye gelenleri mest etti.  Geceye ‘Yazık’ şarkısı ile giriş yapan başarılı şarkıcı, ‘Şu ana kadar 100-150 şarkımız oldu. Bu gün sizler için en hatıralar dolu olan şarkıları söyleyeceğim. Biraz geçmişe gidelim” diyerek sevenlerini selamladı. Kendisini dinlemeye gelen hayranlarına, İçinizde hiç bavulunu alıp terk eden oldu mu ve ya içinize atabildiniz mi onları ? diye soru soran Aşkın Nur Yengi, Bu söyleyeceğim şarkı çaresiz ve kaybolmuş aşklar için gelsin” diyerek ‘Bir Zaman Hatası’ adlı şarkısını okudu. Hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan başarılı şarkıcı, sahne kıyafeti ve güzelliği ile göz kamaştırdı.

Etiketler