Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşkın Nur Yengi’den nostaljik gece
Aşkın Nur Yengi’den nostaljik gece
Kuzey Kıbrıs’ta sahne alan Aşkın Nur Yengi, 90’lı yılların popüler parçaları ile hayranlarını nostaljik bir yolculuğa çıkarttı.
Magazin 11 Aralık 2017 - 14:56

Uzun siyah elbisesi ve zarafeti ile büyük bir beğeni kazanan Aşkın Nur Yengi, ‘'90'lar, hayatımızın en güzel yıllarıydı. 90'lara merhaba dedik, bu şarkılarla aşık olduk. Tüm şarkıları birlikte söyleyelim'' diyerek sevilen şarkılarını art arda seslendirdi.

Sahneden inerek pek çok parçasını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren Aşkın Nur Yengi, daha sonra fasıl şarkıları ile de büyük alkış aldı. Hayranlarının istek şarkılarının neredeyse tamamını seslendiren Aşkın Nur Yengi, sevenleriyle bol bol özçekim gerçekleştirdi. Eline aldığı mendili sallayarak konuklarını dansa kaldıran ve kendisine eşlik etmesini isteyen Aşkın Nur Yengi, ‘'Ben artık her demden söylüyorum ama bizimle şarkı söylemek isteyen, fasıl seven varsa sahneye gelsin'' diyerek yanına gelen hayranlarıyla art arda şarkılar seslendirdi.
er23

Etiketler