Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında? Aslı Bekiroğlu’nu nereden tanıyoruz?
Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında? Aslı Bekiroğlu’nu nereden tanıyoruz?
Genç yetenek Aslı Bekiroğlu Jet Sosyete ile ekranın gelmiş geçmiş en dobra karakterini canlandırıyor. Peki yetenekli ve güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu kimdir? Hangi projelerde yer almıştır. İzleyicinin ona aşinalığı nereden geliyor? İşte tüm bunların yanıtları...
Magazin 18 Şubat 2018 - 11:43

Jet Sosyete dizisindeki kasaba kızı Melike Şahin’i canlandıran genç oyuncu dikkatleri üzerine çekti. İzleyiciler  “Aslı Bekiroğlu kimdir?” sorusunun yanıtını merak ediyor. İşte Aslı Bekiroğlu’nun biyografisi…

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR?

1996 yılında doğan genç oyuncu, İstanbul’da hayata gözlerini açmış ve çocukluğundan beri de İstanbul’da yaşıyor. İtalyan Lisesi mezunu olan Aslı Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, beslenme bölümünde eğitimine devam etmektedir.
asli bekiroğlu

Çocuk yaşlarından bu yana oyunculuğa karşı içinde büyük bir istek olan oyuncu, ekran macerasına ilk olarak reklam projeleriyle başladı. Sosyal medyada çekip yayınladığı birbirinden eğlenceli videoları, Twitter ve Instagram’da paylaşımlarıyla ise dikkatleri üzerine çekti. ‘Beni Böyle Sev’, ‘Mutluluk’ dizilerinde de yer alan Aslı Bekiroğlu,  Gülümse Yeter isimli dizide Yasemin karakterine hayat verdi. Şimdi de Jet Sosyete dizisinde rol alıyor.

aslı bekiroğlu kimdir

JET SOSYTETE’NİN DOBRASI: MELİKE ŞAHİN
Yakın zamanda ablası Safiye ve eniştesi Yaşar’ın yanına taşınan Melike kendi güzelliğinin farkında olmayan, aşırı gerçekçi, dobra hatta kimi zaman patavatsızlığı ile ailenin diğer fertlerinden oldukça farklı bir kasaba kızı. En büyük ilgi alanlarından biri tarımla uğraşmak olan Melike’nin yolu daha JetSet konaklarına taşındıkları ilk gün Ozan ile kesişecek.

jet-sosyete melike