Aslı, düşük gişe rakamlarını bekliyormuş!

Oyuncu Aslı Enver, Özcan Deniz ve Meryem Uzerli ile oynadığı Öteki Taraf filminin gişesiyle ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Aslı, düşük gişe rakamlarını bekliyormuş!

Bir ödül töreninde aldığı “Yılın en iyi kadın oyuncusu” seçilen Aslı Enver’in sevgilisi Murat Boz’a sorulduğunda,”Kelebeğim, kelebeğini aldı” diye cevaplamıştı. Enver’e sevgilisinin bu sözleri hatırlatılınca Enver,”Ne güzel bir şey benim için. Mutluyum ne denir ki” diye konuştu. Demet Akbağ’ın komedi dalında Hande Erçel’e verildiği ödülü eleştirilmesi hatırlatınca Enver,”Okumadım için bilmiyorum. Ne diyebilirim ki” diye cevapladı.

asli-enver-ic

“BÖYLE BİR ŞEY BEKLİYORDUK”

Özcan Deniz, Meryem Uzerli’yle başrolünü üstlendiği “Öteki Taraf” filmi gişede aradığını bulamadığı iddialarına,”Seyircinin nasıl tepki ve reaksiyon vereceğini bilmediğimiz için, bizim içinde bir deneme. Böyle bir şey bekliyorduk aslında. Bakalım ne olacak. Kulaktan kulağa belki. Sonuçta yaptığın işten utanmıyorsan yaptığın işin arkasında durabiliyorsan gerisi benim karışa bileceğim bir şey değil. Biz bunu yaptık biz bunu sunduk seyirci ne kadar kabul ederse” diye konuştu.

MERYEM UZERLİ’YE SAHİP ÇIKTI

Meryem Uzerli’nin rol aldığı filmlerin gişede hüsrana uğradığı hatırlatılınca,”Ben Meryem’i çok seviyorum. Çokta iyi bir oyuncu arkadaşım hiçte bu toplara girmiyorum” diye konuşup Uzerli’ye sahip çıktı.

‘Maide'nin Altın Günü' ve ‘Öteki Taraf'a gişe şoku! İlginizi Çekebilir ‘Maide'nin Altın Günü' ve ‘Öteki Taraf'a gişe şoku!