Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Enver hastalığı hakkında konuştu
Aslı Enver hastalığı hakkında konuştu
Adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Aslı Enver sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.
Magazin 3 Mayıs 2020 - 10:04

Aslı Enver, karantina günlerinde pek çok meslektaşı gibi hayranlarıyla iletişimde olabilmek için sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Enver, önceki gün sosyal medyadan hayranlarına, “Malum hepimiz evdeyiz, hadi sor” ifadelerini kullanarak sevenlerinin sorularını yanıtladı.

ÇOCUKKEN SORUN YAŞADIM

Aslı Enver, “Disleksi hastalığı (okuma ve öğrenme bozukluğu) sizi ne şekilde zorluyor? Senaryoları nasıl okuyorsunuz?” sorusuna şu sözlerle yanıt verdi: “Okuma zorluğum var, evet. Çocukken bununla ilgili sorun yaşıyordum ama yıllar içinde bunun bir kusur olmadığını anladım. Okumakta çok zorlanıyorsunuz ama zaman içinde kendinize uygun taktiklerle çözebiliyorsunuz. Ben senaryoların altını çizerek ve hemen ezberleyerek okuyorum. Pratikle bir şekilde kendi yolunuzu buluyorsunuz”

İLGİLİ HABER Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkını ifşalar bitirdi Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkını ifşalar bitirdi

Son güncelleme: 12:33 - 03.05.2020