Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Enver: ‘Murat’ı tanıdıkça daha çok seviyorum’
Aslı Enver: ‘Murat’ı tanıdıkça daha çok seviyorum’
Murat Boz ile mutlu bir beraberlik yaşayan İstanbullu Gelin’in başrol oyuncusu Aslı Enver, Boz hakkında "Duygusal, esprili, sahiplenici ve gerçek biri. Onu tanıdıkça daha çok seviyorum" dedi.
Magazin 30 Nisan 2017 - 15:52

Ünlü oyuncu Aslı Enver, şarkıcı Murat Boz’la olan ilişkisini Elele Dergisi’ne anlattı. 1,5 yıldır mutlu bir birliktelik yaşadıklarını anlatan Enver, Murat Boz’u tanıdıkça daha çok sevdiğini ifade etti. Boz için “Duygusal, esprili, sahiplenici ve gerçek biri. Herkese karşı böyle. Onu tanıyıp da sevmeyen yok. Aynı zamanda merhametli. Zekasına sonsuz güveniyorum. Onunla sohbet etmekten zevk alıyorum. Hayatımda hep olsun. Murat bana güç veriyor, motive ediyor. Bu yüzden çok şanslı bir kadınım. Mutlu, huzur dolu bir ilişki yaşıyorum” dedi.


‘BAZEN OLGUN BAZEN ÇOCUKSUYUM’

Enver, aşık olmanın en zor yanının ‘ayrılık’ olduğunu da söyleyerek, “Ya da bazen kendini doğru ifade edememektir. Bazen olgun bazen de çocuksu olabiliyorum. Ama genelde neşeli biriyim. Murat da bana benziyor. Birbirimize uyum sağlıyoruz” açıklamasını yaptı.