Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk’da 14. bölüm fragmanı heyecanı! Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Siyah Beyaz Aşk’da 14. bölüm fragmanı heyecanı! Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Siyah Beyaz son dönemin en popüler dizileri aralarında yer alırken izleyicileri Siyah Beyaz Aşk'la ilgili tüm detayları merak ediyor. Siyah Beyaz Aşk yeni fragman geldi! Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 13. son bölüm yayınlandı. Aslı ölümle burun buruna geliyor peki bu durumdan kurtulabilecek mi? İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm özeti ve izleme linki...
Magazin 15 Ocak 2018 - 23:15

Son dönemlerin sevilen dizileri arasında yer alan Siyah Beyaz Aşk’ın 13. bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı ve entrikaların birbirini kovaladığı dizide yeni bölümde neler olacak sorusu merakla araştırılmaya başlandı. Siyah Beyaz Aşk 14. bölüm fragmanında neler olacak sorusunu soran izleyiciler için detaylar haberimizde…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Ferhat, Aslı’nın gözleri önünde tutuklanarak ondan ayrılmak zorunda kalır. Ferhat’ın hapiste de başı beladadır. Ona saldıranlara en sert cevabı vererek; Aslı için hayatta kalmaya devam eder. Ferhat’ın hapse girmesinde saklı olan bir durum mu var? Kendi isteğiyle hapse girerek öğrenmek istedikleri mi var?

Ferhat’ın yokluğunda Aslı ölümle burun buruna gelir. Kendine doğrultulan silaha çaresizce bakan Aslı, bu zor durumdan kurtulabilecek mi?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

SİYAH BEYAZ AŞK’IN HİKAYESİ

Dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay yer alıyor.

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Son güncelleme: 08:55 - 18.01.2018