Aslı Turanlı kimdir? Ozan Çobanoğlu kimdir? Ozan Çobanoğlu eşi Ezgi Sertel’i aldatıyor mu?

Bir dizide birlikte rol alan Ozan Çobanoğlu ve Aslı Turanlı Etiler’de baş başa görüntülenince paniğe kapıldı. Ozan Çobanoğlu'nun Ezgi Sertel ile evli olduğu ortaya çıktı. Akıllara Aslı Turanlı kimdir, Ozan Çobanoğlu eşi sunucu Ezgi Sertel'i aldatıyor mu sorularını getirdi. İşte gündeme bomba gibi düşen olayın ayrıntıları...

Aslı Turanlı kimdir? Ozan Çobanoğlu kimdir? Ozan Çobanoğlu eşi Ezgi Sertel’i aldatıyor mu?

Baş başa görüntülenen  Ozan Çobanoğlu ile Aslı Turanlı flaşlar patlayınca panikledi. Ozan Çobanoğlu hızla içeri kaçarken Aslı Turanlı ise muhabirlere, “Biz diziden arkadaşız. Ozan evli, yanlış anlaşılabilir. Lütfen silin fotoğrafları” diye seslendi. İkilinin paniklemesi aşk dedikodularını güçlendirdi. Peki Aslı Turanlı ve Ozan Çobanoğlu kimdir? Ozan Çobanoğlu eşi Ezgi Sertel’i aldatıyor mu? İşte ayrıntılar…

Ozan Çobanoğlu ve Ezgi Sertel’den aldatma iddialarına henüz yanıt gelmedi. Aslı Turanlı gazetecilerden fotoğrafları silmesini istedi, gazeteciler kabul etmeyince gözyaşlarına boğuldu.

ASLI TURANLI KİMDİR?

İlk olarak Kim Milyoner Olmaz İster Yarışması'nda ekranlarda görüntülenmiştir. 20'li yaşlardadır. Verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona ‘Şeker Kız’ diye seslendiğini ve yüreği oyunculuk aşkıyla dolu olduğunu, dizilerdeki genç kız rollerinde hep aynı yüzleri izlemekten bıkanlar için kolları sıvadığını söylemiştir.

OZAN ÇOBANOĞLU KİMDİR?

Aşık Murat Çobanoğlu’nun oğlu Ozan Çobanoğlu , 6 Şubat 1980'de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. İzmir ve Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev aldıktan sonra 2005 yılından itibaren Konya Devlet Tiyatroları’nın kadrosuna geçmiştir. Samanyolu TV de Tek Türkiye dizisinde başrol oyuncu olarak görev aldı. Şu an Kanal D tarafından yayınlanan Arka Sokaklar adlı diziside Hakan Çınar adlı rolünü oynuyor. İlk evliliğinden Doruk isminde bir oğlu olan oyuncu ikinci evliliğini Tek Türkiye dizisinde tanıştığı sunucu Ezgi Sertel ile yaptı.

ezgi-sertel

EZGİ SERTEL KİMDİR?

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981’de Karabük’ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle geniş çevrelerce tanındıç Daha sonra Tek Türkiye dizisinden ayrıldı. 2006 yılında yayına giren Yağmurdan Sonra adlı dizide Leyla öğretmen karakteriyle izleyici karşısına geçti. Oyunculuğun yanı sıra Sunuculukta yapan Ezgi Sertel Show TV’de yayınlanan Lezzet Haritası isimli programla Anadolu’da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıttı. Halen Star TV’de aynı programla sunuculuğa devam ediyor.