Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslıhan Doğan, geride bıraktığımız aylarda biten Arda Turan ilişkisi hakkında konuştu
Aslıhan Doğan, geride bıraktığımız aylarda biten Arda Turan ilişkisi hakkında konuştu
Arda Turan ile evlilik yolunda giden ilişkisini bitiren Aslıhan Doğan, bir dergiye verdiği röportajda şu açıklamaları yaptı.
Magazin 28 Şubat 2017 - 08:56

Doğan, biten ilişkisinin ardından sessizliğini Marie Claire dergisi için bozdu. “İlişkiyi ihmal ettik. İleriye taşıyamayacağımızı gördük ve bitirdik” diyen Aslıhan Doğan’ın verdiği röportajdan satır başları şöyle:

– Arda ile ilişkimizden önce, senelere dayanan yakın bir arkadaşlığımız vardı. Bu yüzden Arda'nın ailemle de yakın çevremle de çok iyi bir diyaloğu vardı. Bunu da her zaman iyi muhafaza etti.

– İlişkime destek olanlar da, köstek olanlar da çok umurumda olmadı. İkisini yapanın da niyetini çok fazla bilemezsiniz. Bu yüzden, çevreye çok da söz hakkı tanımadım. İnsan bazı şeyleri kendi yaşayıp görmeli.

– Magazin basınında yer alan ayrılık nedeniyle ilgili söylediğim ‘Ev ortamı bana uymadı' başlığını biraz daha açmam gerekecek. Fakat ayrıntıya girmek yersiz olur. Belki o gün, onu bile dememeliydim çünkü çok farklı yerlere çekildi.

aslihan

– İşin özü, son zamanlarda ilişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada da birlikteliğimize son verdik. Bu kadar.

EŞİT SAYIDA OLURSA BİRBİRİNİ GÖTÜRÜR

Aslıhan Doğan, “Her ilişki insanın hayatından bir şeyler alır ya da kazandırır. Bu ilişkinin üzerindeki etkisi ne oldu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Her ilişkinin artıları ve eksileri olur. İkisi eşit sayıda olursa birbirini götürür.“