Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Asuman Dabak yıllara meydan okuyor
Asuman Dabak yıllara meydan okuyor
Geçen gün Çeşme'de görüntülenen oyuncu Asuman Dabak, tatilini yeğenleri ve kız arkadaşlarıyla birlikte geçiriyor. 47 yaşındaki güzel oyuncu, geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla birlikte sıcak havanın tadını yüzerek çıkardı.
Magazin 24 Temmuz 2017 - 12:45

Giyindiği bikinisi ve fit vücudu ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Dabak, bol bol denize girerek güneşlendi. Tatilcilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan oyuncu, sevenlerinin fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

‘TATİLDE BİLE ÇALIŞIYORUM'
Yeni sezonda çok yoğun çalışacağını belirten Asuman Dabak, ‘Hem dizi, hem sinema filmi hem de bir televizyon programı ile yeni sezonda sevenlerimle buluşacağım. Burada sadece tatil yapmıyorum. Asuman Dabak Sahne İzmir ve Çeşme'nin çalışmaları da sürüyor. Aslında hem tatil yapıyor hem de çalışıyorum.' dedi.
bn45e
‘ŞARAP GİBİSİN'
Sözlerine, geçirdiği keyifli dakikaları takipçileri ile de paylaştığını belirterek devam eden Dabak; ‘Buradan paylaştığım fotoğrafların altına ilginç yorumlar geliyor. Şarap gibisin diyorlar. Plajda güneşlenirken de birçok kişi yanıma gelerek bu tarz övgülerde bulundu. Güzel yorumlarda bulunan herkese teşekkür ederim.' diye devam etti.
bb54