Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ata Demirer aşk yaşıyor haberine yalanlama geçti
Ata Demirer aşk yaşıyor haberine yalanlama geçti
Son olarak Olanlar Oldu adlı filmiyle seyircisinin karşısına çıkan Ata Demirer, yeni bir aşka yelken açtı.
Magazin 26 Nisan 2017 - 10:03

Özge Borak’la olan evliliğini 2014 yılında sonlandıran Ata Demirer’in adı uzun bir zamandır yeni bir birliktelikle anılmamıştı. Zamanının çoğunu Bozcaada’da geçiren Ata Demirer şimdilerde yeni bir aşka yelken açtı.

merve-ic

Hürriyet’in haberine göre, 31 yaşında bir internet sitesinde program sunuculuğu yapan Merve Dinçkol’la beraberlik yaşayan Ata Demirer ilişkisinin yıpratılmaması adına gözlerden uzakta kalmayı tercih etti. Üç aydır Ata’yla birlikte olan Merve Dinçkol’un Olanlar Oldu filminin galasına da katıldığı ancak ikilinin yan yana gelmediği öğrenildi.

ata-demirer-sliİKİLİDEN YALANLAMA GELDİ

Sunucu Merve Dinçkol, yaptığı basın açıklamasıyla böyle bir aşkın olmadığını söylerken, Olanlar Oldu filmini sadece izlemek için gittiğini ve burada Ata Demirer’le yan yana gelerek fotoğraf çektirdiğini söyledi. Ata Demirer ise aşk haberini sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla yalanladı.

 

Son güncelleme: 11:35 - 26.04.2017