Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ata paylaştı, ‘Meme uçların belli oluyor’ yorumu geldi
Ata paylaştı, ‘Meme uçların belli oluyor’ yorumu geldi
Oyuncu Ata Demirer sosyal medya hesabından yeni başlayan haftaya ne kadar keyifli bir giriş yaptığını göstermek istedi, bir takipçisinden gelen yorum dikkat çekti.
Magazin 24 Şubat 2020 - 11:24

Yaz mevsimini teknesinde denizle içiçe geçiren Ata Demirer, denizden ayrıldığı zamanlarda konser maratonu ile ya da yeni bir film projesiyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Demirer bu defa yeni başlayan haftayla ilgili bir paylaşımda bulunmayı tercih etti.

Gönül verdiği Galatasaray’ın Fenerbahçe derbisinden galibiyetle çıkmasının mutluluğunu yaptığı paylaşımda gösteren Demirer, “Günaydın gencolar, yağmurda ıslanan türkücü pozumla başladım haftaya hayırlısı” yazdı.

YORUMA YANIT VERDİ

Demirer’in bu paylaşım için seçtiği fotoğrafı yorumsuz bırakmayan bir takipçisi, “Abi meme uçların belli oluyor” yazdı. Bunu gören Ata Demirer ise bu ilginç paylaşıma kayıtsız kalmak yerine gülücük emojileri ile yanıt vermeyi tercih etti.