Atakan Hoşgören kimdir? Atakan Hoşgören nereli ve kaç yaşında?

Atakan Hoşgören, 1999 doğumludur. Televizyon ekranlarına ilk kez Yıldızlar Şahidim dizisi ile çıkan Atakan Hoşgören hakkında merak edilenler haberimizde... Atakan Hoşgören nereli ve kaç yaşında?

Atakan Hoşgören kimdir? Atakan Hoşgören nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar FOX TV internet uygulaması FOX Play’de yayınlanan 4N1K dizisinde, Ali karakterini canlandıran Atakan Hoşgören hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Atakan Hoşgören kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ATAKAN HOŞGÖREN KİMDİR?

Atakan Hoşgören, 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Arnavut kökenlidir. 4 kardeşin en küçüğü olan Atakan Hoşgören, eğitimine Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde devam etmektedir. Profesyonel basketbol oynayan Atakan Hoşgören 5 yıl Beşiktaş'ın alt yapısında oynamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi ile yaşamıştır.

Şimdilerde FOX TV internet uygulaması FOX Play’de yayınlanan 4N1K dizisinde Ali Tekelioğlu karakterine hayat vermektedir. Atakan Hoşgören 1.84 metre boyunda, 79 kilo ve Aslan burcudur.

Atakan Hoşgören’in rol aldığı diziler:

2018 – 4N1K (Ali)
2017 – Yıldızlar Şahidim

Atakan Hoşgören’in rol aldığı filmler:

2018 – 4N1K 2 (Ali)

4N1K 1 filmi konusu ne? İlginizi Çekebilir 4N1K 1 filmi konusu ne?