Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Atiba Hutchinson’a şarkı besteliyoruz”
“Atiba Hutchinson’a şarkı besteliyoruz”
Koyu Beşiktaş taraftarı Hakan Altun, kendisi gibi sıkı bir Beşiktaşlı olan Zafer Algöz'le siyahi yıldız Atiba Hutchinson için beste yaptıklarını söyledi
Magazin 24 Şubat 2017 - 15:40

Sevilen şarkıcı Hakan Altun’dan Beşiktaşlıları heyecanlandıracak bir açıklama geldi. Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş’ın Senegalli yıldızı Demba Ba için Umut Kurt ve Zafer Algöz’le birlikte şarkı yapan Hakan Altun, bu kez Beşiktaş’ın çalışkan yıldızı Atiba Hutchinson için bir beste hazırlığında olduklarını söyledi.

Demba Ba şarkısı kısa sürede milyonların diline düşmüş, sosyal medyada yüz binlerce paylaşım yapılmıştı. Demba Ba, Çin’e transfer olmasına rağmen şarkı hâlâ taraftarın dilindeydi. Nihai olarak Demba Ba kısa bir aradan sonra tekrar Beşiktaş’a döndü.

Beşiktaş kadrosunun bel kemiği sayılan Atiba Hutchinson için beste yapacaklarını belirten Altun, “Atiba her şeyi hak ediyor. Sürpriz bir şey çıkaracağız ortaya” dedi.

atiba-kartal-325

Her karşılaşmada canını dişine takarak mücadele etmesiyle tanınan Atiba Hutchinson, Beşiktaş taraftarının sevgilisi…

Son güncelleme: 16:00 - 24.02.2017