Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atiye şarkısının sözlerini unuttu
Atiye şarkısının sözlerini unuttu
Atiye dünyaca ünlü çizgi film ‘Powerpuff Girl’ için okuduğu şarkının tanıtımını Leven’te düzenlediği bir lansmanla yaptı.
Magazin 14 Nisan 2016 - 14:56

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Çizgi filmin yayınlandığı her ülkede tanınmış sanatçılarıyla yapılan bu çalışmada yer almaktan mutlu olduğunu belirten Atiye,” Dünyada sevilen bir çizgi film ben de içinde yer almaktan çok mutlu oldum, zaten çocukluğumdan beri çizgi filme merakım vardır, hala da var, ara ara oturup izlerim” şeklinde konuştu.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Atiye

Kendi tarzının dışında müzik yapma çalışmalarının da olduğunu belirten Atiye, babasıyla anonim bir eseri seslendirdiğini ve çok güzel olduğunu söyledi.

Bir Arap şarkısına Türkçe sözler yazdığını ve çok güzel olduğunu söyleyen şarkıcıdan bir muhabir biraz söylemesini isteyince olanlar oldu.

Atiye bir anda kendi yazdığı şarkının sözlerini unuttu ve söyleyemedi, sözleri hatırlayamayan şarkıcı neşeli anların yaşanmasına neden oldu.