Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV canlı izle: Rengarenk 5. bölüm izle – 26 Ağustos Cuma ATV yayın akışı
ATV canlı izle: Rengarenk 5. bölüm izle – 26 Ağustos Cuma ATV yayın akışı
26 Ağustos Cuma akşamı ATV'de kanalın yeni dizisi Rangarenk'in 5. bölümü ekrana gelecek. Rengarenk dizisinin bu bölümünde Renk ile Can arasındaki duygusal gerilim artacak. İşte ATV canlı izleme bağlantısı ve ATV yayın akışı...
Magazin 26 Ağustos 2016 - 11:09

Bugün yani 26 Ağustos 2016 Cuma günü ATV'nin yayın akışında ATV’nin dizisi Rengarenk yer alıyor. Rengarenk dizisi 5. bölümü ile ekrana gelecek. Rengarenk dizisini bugün 20.00’de aşağıdaki ATV canlı yayın bağlantısı ile izleyebilirsiniz. Rengarenk yeni bölümde neler olacağını merak ediyorsanuz Zeynep ile Can arasındaki gerilimin yükseleceği 5. bölümün özeti haberimizin devamındadır. Peki ATV'de bugün başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile ATV'nin online canlı yayına erişebilir ve ATV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 26 AĞUSTOS CUMA 2016

07.00 Kahvaltı Haberleri
10.00 Rengarenk – 4. Bölüm
13.00 Atv Gün Ortası Bülteni
13.40 Taşıyıcı – 16
15.00 Kırgın Çiçekler 41. Bölüm
19.00 ATV Ana Haber
20.00 Rengarenk – 5. Bölüm
22.35 Rengarenk – 5. Bölüm
01.30 Riddick Günleri – Yabancı Sinema
03.30 Seviyor Sevmiyor – 5. Bölüm
05.20 Benim Annem Bir Melek

RENGARENK 5. BÖLÜM ÖZETİ

Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can’ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk’in kendini Can’a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can’ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir. Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur. Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri “güven duygusu” savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi? Can ve Renk’i bekleyen sürpriz sonunda Renk, Can’ın yaşama dönmesi uğruna, onu Zeynep öğretmen olduğuna inandırdığı hayata tekrar geri dönecek mi? Renk ve Can’ın geçmiş acılarından kaçarken birbirlerine yakalandıkları bu heyecan dolu gelişmeler bir türlü hız kesmeyecektir…

ATV HAKKINDA

ATV televizyon kanalı, 1993 senesinde Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. 2002 yılında Ciner Grubu’na geçen ATV 2007’den 2013’e kadar Çalık Holding’e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmüştür. Halen Turkuvaz Medya Grubuna bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir. Kanalın Sahibinin kim olduğu bilinmemektedir.