Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanı: Tahir baba olacağını öğreniyor

Diziseverler ATV ekranlarını açtıklarında hayal kırıklığına uğradı Her Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanan Sen Anlat Karadeniz bu hafta yayınlanmadı. Son olarak dizinin başrolü Vedat'ın ölmesi kafalarda soru işareti bırakmıştı. Peki Sen Anlat Karadeniz neden yayınlanmadı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili merak edilenler...

SEN ANLAT KARADENİZ 46. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

 
Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. ATV yayın akışında saat 20.00’da “Kim Milyoner Olmak İster” programı ardından ise saat 21.00’da “Başkan Erdoğan ile Gündem Özel programı yayınlandı. Öte yandan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü için de tarih verildi. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne Tzaman? İşte cevabı…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle 3 Nisan Çarşamba günü saat 20.00'de ATV 'de yayınlanacak.

ATV YAYIN AKIŞI

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Tahir’den Vedat’ın öldüğünü öğreniyor. Tahir ‘bitti’ diyerek bu haberi Nefes’e veriyor. Beraber mezarının başına gidiyorlar. Nefes içindeki kini mezara kusuyor. Nefes, Vedat’ın mezarına bakarak orayı beğenip beğenmediğini soruyor. Sonra da Nefes ‘Bırak duayı mezarına bir çiçek bile bırakacak kimsen yok. Biz çok mutlu olacağız. Bundan sonra sen hesabını allaha ver’ diyor. Geçmişi geride bırakmaya kararlı olan Nefes ve Tahir için yeni bir dönem başlıyor. Tahir, Nefes’e ‘ben sana dedim ki, senin tüm yaralarını saracağım.’ işte bu sözler yeni başlangıcın ilk sözleri oluyor.

SANİYE NEFES’TEN ÖZÜR DİLİYOR

Saniye hem Nefes’i çok kırmış hem de Tahir’i kaybetmiştir. Artık Saniye için bozduklarını tamir etme zamanı gelmiştir. Bu nedenle Nefes ile konuşur. Nefes’ten özür dileyen Saniye ‘en çok zulmü sana ettim. Ama bunların için de en çok sen anladın beni şimdi de affeder misin’ diyor. Bu sözleri söylerken Tahir, Asiye ve Mustafa da orada. Hepsinin gözleri doluyor. Nefes, Saniye’yi affediyor ve elini öpüyor. Tahir sevdiği kadının yüreğinin kocaman olduğunu söylüyor. Nefes ise bunun kaynağının kendisi olduğunu söylüyor.

ASİYE’DE MUSTAFA’YA ROMANTİZM BASKISI

Asiye, Mustafa’yı duygusal bunalımları ile zor duruma düşünüyor. Eşinden romantik evlilik teklifi bile almadığına isyan eden Asiye, Mustafa’yı zor durumda bırakıyor. Mustafa etrafındakilerden bu konuda yorum istiyor. Esma, kadınların doğumdan sonra çirkinleştiğini düşündüğünü anlatıyor. Ali’de ona başbaşa romantik bir yemek öneriyor. Mustafa istemeye istemeye yemeği organize ediyor. Asiye o gece için harika bir elbise giyip, adeta Mustafa’yı büyülüyor. Ama Mustafa’nın çilesi burada da bitmiyor. Asiye ona güzel sözler söylemesini istiyor. Mustafa, Asiye’nin tuvalete gidişini fırsat bilip Tahir’i arayıp ondan yardım istiyor. Tahir, Mustafa’ya yardım etmeyi kabul ediyor. Tahir, Nefes’e bakarak Mustafa’ya aşkı ile ilgili sözler söylüyor. Asiye bu sözlerle büyüleniyor. Ancak telefonun ansızın kapanması Mustafa’yı yine zor duruma düşürüyor.

NAZAR VE MURAT EVLENİYOR

Nazar ve Murat muradına eriyor. İki gencin düğünü Vedat’ın ölümünün peşine yapılıyor. Nazar’ın artık Murat’tan başka kimsesi kalmamıştır. Çünkü babası onu kapıya koyar. Düğünde yaşanan beklenmedik olay herkes için herkes için büyük sürpriz oluyor.

Loading...