Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV’nin yeni dizisi: Masum Değiliz! Masum Değiliz konusu ne, oyuncuları kimler?
ATV’nin yeni dizisi: Masum Değiliz! Masum Değiliz konusu ne, oyuncuları kimler?
Dizilerin bir bir reyting canavarına yenilerek veda ettiği bugünlerde yeni diziler de yayın hayatına merhaba diyor. Dizi severler Masum Değiliz dizisinin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak ediyor. İşte Masum Değiliz dizisi hakkında her şey...
Magazin 7 Nisan 2018 - 20:15

Başrolleri Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası’nın yer aldığı Masum Değiliz dizisi üç yakın arkadaşın başından geçenleri konu alıyor. İşte Masum Değiliz hakkında ayrıntılar…

MASUM DEĞİLİZ 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nişan gecesinde yaşanan olayın ardından, Emir meseleyi kapatmak için uğraşırken, Mert olayın vicdani yükü ile boğuşmaktadır. Öte yandan Volkan’ın eşi Sema, kocası ve diğerlerinin nişandaki tuhaf davranışlarından şüphelenerek o gece neler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Bu esnada, yola çıktığı günden beri babasından haber alamayan Selin, onun başına bir şey gelmiş olabileceğinden korkmaya başlar. Umut ise yaşadıkları travmatik olayın ardından bir türlü kendine gelemez. Paniğe kapılan Umut, olayla ilgili çok büyük bir hata yaparak her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.

MASUM DEĞİLİZ’İN KONUSU

Lise yıllarından beri ayrılmamış üç yakın arkadaş; Mert, Emir ve Volkan. Mert’in nişanın olduğu gün, aralarında Mert’in nişanlısının kardeşi Umut’un da dahil olduğu büyük bir olaya karışırlar ve bu olay hepsinin hayatını değiştirir. O günden sonra her birinin tutması gereken bir söz, korumak zorunda oldukları bir sır vardır. Ama bu sır o kadar büyüktür ki taşıması o genç bedenlere ağır gelecektir.

masumdegilizic2

Herkesi kandırabilirsiniz ama vicdanınızı asla…

ATV’nin heyecanla beklenen yeni dizisi Masum Değiliz, 31 Mart Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosuyla dikkat çeken dizide, lise yıllarından beri ayrılmamış üç yakın arkadaş; Mert, Emir ve Volkan, Mert’in nişanın olduğu gün aralarında Mert’in nişanlısının kardeşi Umut’un da dahil olduğu büyük bir olaya karışırlar. Yaşanan olay hepsinin hayatını değiştirecektir. O günden sonra her birinin tutması gereken bir söz, korumak zorunda oldukları bir sır vardır. Ama bu sır o kadar büyüktür ki taşıması o genç bedenlere ağır gelecektir.

“Cezamız neyse çekeceğiz!”

Mert, Volkan ve Emir lise arkadaşlarıdır. Hepsi farklı mesleklerde kendilerine hayat çizseler de, birbirleri ile bağlarını asla koparmamışlardır. Umut ise, Mert’in nişanlanacağı Ceyda’nın kardeşi olarak bu ekibe sonradan dahil olmuştur. Olaylar Mert ve Ceyda’nın nişan gününde başlar. Koruhan Ailesi nişan hazırlıkları ile uğraşırken, Umut, yeni taşınmış olduğu atölyesinde eniştesi Mert için parti vermektedir. Parti esnasında saatin farkına varmayan gençler, Emir’in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz’i de alarak, nişana yetişmek üzere apar topar çıkarlar. Umut’un komşusu Selin ve ailesinin de “hayatlarının en önemli gününe” dahil olmasıyla, birbirlerine yabancı olan bu iki grup insanın kaderleri, o gece yaşanan olayla trajik biçimde değişecek ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

masumdegiliz1
masumdegiliz2

MASUM DEĞİLİZ KÜNYE

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Serkan İpekören’in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay’ın yazdığı dizide, başrolleri Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası paylaşıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyicileri ekran başına kilitleyecek ilginç senaryosuyla dikkat çekecek dizi, daha ilk fragmanıyla ilgi odağı oldu. Sosyal medyayı mesaj yağmuruna tutan izleyiciler, beğenilerini dile getirirken, Masum Değiliz’in tanıtımı internette çok konuşuldu.

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay’ın yazdığı dizide, birbirinden ünlü isimler oynuyor. Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır ve Sercan Badur’un başrolleri paylaştığı Masum Değiliz’in, atv’nin, 2018’e damgasını vuracak en iddialı yapımlarından biri olacağı belirtiliyor.

MASUM DEĞİLİZ OYUNCULARI (KİM KİMDİR?)

ushancakir

USHAN ÇAKIR

Volkan

Tıp fakültesinde hocalık yapmaktadır. Oldukça başarılı, zeki ve azimlidir. Bütün hayali, bulunduğu bölümün başına geçebilmektir. Emir ve Mert’in çocukluk arkadaşıdır. Sema ile evlidir. Çevresinde mütevazı bir kişilik olarak gözükse de baskıladığı gizli bir yanı vardır. Bu gizli tarafı, kendini tehdit altında hissettiğinde birden ortaya çıkar. Yaşadıkları olayın ardından o da psikolojik olarak dağılır. Aslında bu yaşanılan olay onun bastırdığı kişiliğinin zamanla iyice ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Rol Aldığı Diziler

Masum Değiliz (2018) – Volkan
Kara Ekmek (2015) – Çetin
Kalp Ağrısı (2010) – Nihat

Ushan Çakır kimdir?

23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. 2005 yılından bu yana birçok projede yer alan tecrübeli oyuncu, kariyerine ilk olarak atv ekranlarında yayımlanan Belalı Baldız dizisiyle başladı. Yine bir atv dizisi Kara Ekmek’te de rol alan oyuncu şimdi ise Masum Değiliz dizisinde yer alıyor.

Doğum Tarihi : 23/Mayıs/1984 (34 yaşında) , İzmir

uraz-kaygilaroglu

Uraz Kaygılaroğlu

Mert

Zeki, özverili ve ailesine düşkündür. Hayattaki en iyi dostları, eski arkadaşları Emir ve Volkan’dır. İnşaat mühendisi olup babasının inşaat şirketinde çalışmaktadır. Şirketin işlerinin bozulmasıyla birlikte Koruhan’lara damat olmaya ikna olmuştur. Ama bu sadece bir çıkar evliliği değildir onun için.

Rol Aldığı Diziler

Masum Değiliz (2018) – Mert

Uraz Kaygılaroğlu kmdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. Aslen Balıkesirli. Birçok televizyon dizisinde ve sinema filminde yer aldı.

Doğum Tarihi : 30/Haziran/1987 (31 yaşında) , Balıkesir

sercan-badur

Sercan Badur

Umut

Koruhan’ların tek erkek çocuğu, Ceyda’nın kardeşidir. Babası Numan’ın bütün çabalarına rağmen aile işleri olan inşaat sektörüyle asla ilgilenmemiştir. Tam bir sanatçıdır ve genç yaşına rağmen hatırı sayılır bir ün elde etmiştir. Neşeli, eğlenceli ve zevkli bir kişiliği vardır. Çok sosyal, bir o kadar da duygusaldır. Bu duyarlı kişiliği sebebiyle olayın ardından en çok sarsılan kişi de o olur. Ailesiyle ve çevresiyle ilişkileri giderek bozulurken, iyice paranoyak ve sürekli hata yapan bir kişiliğe bürünür.

Sercan Badur kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Konsarvatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2010 yılında Dot Tiyatrosunda çalışmaya başladı. Yine 2010 yılında Çağan Irmak’ın “Karanlıktakiler” adlı sinema filmi ile sinema hayatına başladı.

Doğum Tarihi : 30/Ekim/1990 (28 yaşında) , İstanbul

damla-sonmez

Damla Sönmez

Selin

Oldukça yoksul bir mahallede büyümüş, hayatın sorumluluklarını genç yaşında sırtına almıştır. Bir yandan yatalak annesine bakarken diğer yandan da bir kafede garsonluk yapmaya başlamıştır. Her ne kadar narin, kırılgan bir yapıya sahip gibi görünse de içinde güçlü bir karakterdir. Asla pes etmeyen bir yapısı vardır. Çok gururludur. Babası Haydar, kumar meraklısı ve sert bir adamdır. Başına gelecek olaydan sonra çare ararken, desteği hiç ummadığı birinden Mert’ten görür. Yalnız mücadele etmek güç olsa da, bu tanımadığı adama ne kadar güvenebileceğini de bilemez. Kimi zaman Mert’in iyi niyetinden şüpheye düşse de, bu konuda kalbinin sesini dinlemekten başka çaresi yoktur.

Damla Sönmez kimdir?

İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra Fransa’da Paris Sorbonne Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı iki yıl keman bir yıl piyano dalında öğrenim gördü. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okudu.

Doğum Tarihi : 03/Mayıs/1987 (31 yaşında) , İstanbul

oya-unustasi

Oya Unustası

Ceyda

Koruhan’ların genç ve güzel kızı. Türkiye’de okul kazanamayınca yurt dışına gönderilmiş orada da zar zor okuyarak Türkiye’ye dönmüştür. Mert’e takıntı derecesinde aşıktır. Onunla evlenecek olması, onun için en büyük mutluluk kaynağıdır. Babası tarafından fazlasıyla şımarık büyütülmüştür. Bu şımarıklığını özellikle Mert’e göstermemeye çalışsa da diğerleri için tam bir çekilmez kişiliktir. En iyi anlaşabildiğini düşündüğü kişi, kuzeni Melis’tir. Nişan gününden sonra Mert’in birden bire değişmesi ile içindeki korkular gün yüzüne çıkmaya başlar. Onun kendisinden uzaklaşmasının altında başka bir kız olduğunu düşünür. Mert’i başka bir kadına bırakmamaya kararlı da olsa, gelişen olaylar onun hikayesini de başka yönlere savurur.

Rol Aldığı Diziler

Masum Değiliz (2018) – Ceyda
Beyaz Karanfil (2014) – Nilüfer Korkmaz

Oya Unustası kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen İzmir,Buca’lı. Anne tarafı büyükleri Selanik göçmeni, baba tarafı büyükleri ise Bulgaristan göçmeni. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü’nden mezun oldu.Ayla Algan’dan oyunculuk ve sahne sanatları dersleri aldı.

arasaydin

Aras Aydın

Emir

Çok zeki, gizemli ve duygusuz denecek ölçüde acımasız biridir. Çocukluğu evde baba şiddeti ile geçmiş. Babası ailede büyük bir travmaya sebep olmuştur. Karakterindeki sertlik ve acımazlık buradan gelir. Ancak Volkan ve Mert ile ilişkisi, diğer insanlardan farklıdır. Onları gerçekten sevmektedir. Volkan’ın eşi Sema ile ortak oldukları bir avukatlık bürosu vardır. Gerek avukat olması, gerekse de baskın karakterinden dolayı, başlarına gelen olayı yönlendiren hep o olur. Her defasında attığı adımları planlasa da ne yazık ki ön göremediği bir sorun çıkacak ve Emir ondan kurtulmak için çırpınacaktır.

Aras Aydın kimdir?

Aras Aydın 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alabilmek için konservatuvara giden Aras Aydın tiyatro bölümünden mezun oldu.

Doğum Tarihi : 02/Temmuz/1989 (29 yaşında) , Eskişehir