Avatar Atakan ve Ezgi Avcı’dan aşk açıklaması

Survivor'ın iki yarışmacısı Ezgi Avcı ve Atakan arasındaki aşk dedikoduları ikilinin sarmaş dolaş görüntülenmesiyle yeniden alevlendi. Ancak taraflar iddiayı reddederek, fotoğrafa açıklık getirdi.

Avatar Atakan ve Ezgi Avcı’dan aşk açıklaması

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Avatar Atakan ile Ezgi Avcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bir AVM'de objektiflere takıldı. İkilinin sarmaş dolaş fotoğrafları ‘aşkın belgesi’ olarak iddia edildi. Çıkan haberler karşısında sessizliğini bozan Ezgi Avcı ve Avatar Atakan sosyal medyadan açıklama yaptı.

İLGİLİ HABERSurvivor aşkı gerçek mi oluyor?Survivor aşkı gerçek mi oluyor?

EZGİ YAZDI, ATAKAN ONAYLADI

Ezgi Avcı sosyal medya hesabından konuyla ilgili, “Son çıkan haberi görüyorum da, artık kiminle konuşup kiminle konuşmayacağımı önceden haber mi vermem gerekiyor acaba ki yanlış taraflara çekilmesin? Ben dostumu da arkadaşımı da istediğim her zaman görebilir, istediğim yere gidebilirim, kim olduğu fark etmez. Bu haberin çıkması, sosyal medyada oluşan algıyı kuvvetlendirmek adına olmuş. Yazılmış olan yanlış ifadeleri de ayrıca kınıyorum, bu nasıl gerçekliği çarpıtmadır? Ayrıca, çok işlek olan bir AVM'de olduğumuza da tekrar dikkat çekerim. Artık bu malum konunun bu yanlış haberle bir son bulmasını ve kapanmasını ümit ediyorum” açıklamasını yaparken, Avatar Atakan ise “Gereken açıklama Ezgi tarafından yapılmıştır. Dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yârim kara topraktır. Sevgiler, saygılar…” dedi.