Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 1. bölüm izle! Avlu ikinci bölümüyle de çok konuşulacak…
Avlu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 1. bölüm izle! Avlu ikinci bölümüyle de çok konuşulacak…
Star TV'nin yeni başlayan dizilerinden Avlu 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Kudret, Deniz'e 'Benim adamım olacaksın. Bakarsın Azra'yı da haklarsın diyerek yanına çekmeye çalışıyor. Nihal'i vuran kişi olduğu düşünülen Deniz ne yapacak? İşte Avlu 1. bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 2 Nisan 2018 - 08:27

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse gibi önemli isimlerin paylaştığı Avlu 2. yeni bölüm fragmanı geldi. Yeni fragmanda Kudret’in Denizi saflarına çekmeye çalışması ve Deniz’in sorgu sırasında Ben yapmadım savunması öne çıkıyor. İşte ilk bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler…

avlu2-1

İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan'ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

avlu2-2

İki kadın da Deniz'i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz'in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

avlu2-3