Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 23. yeni bölüm fragmanı: ‘O iş tamam, Deniz öldü!’ (Avlu 23. bölüm fragmanı izle)
Avlu 23. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısında. Deniz'in Alp'i öldürmesinden sonra tüm dengeler değişiyor. Avlu 23. yeni bölüm fragmanında; Kudret, Deniz’i arıyor. Azra’yı sorguya çekiyor. ‘Küçük bir kızın hayatı söz konusu diyerek’ Deniz’i soruyor. Azra kardeşi için Zerrin’e gidiyor ve hastaneye gidip, kardeşine para götürmesi gerektiğini söylüyor. Ama Zerrin onu dinlemiyor. Azra ‘çocuk ölecek diyorum’ diyerek odadan zorla çıkarılıyor. Kudret bir telefon alıyor ve telefondaki adam ‘anne iş tamam, Deniz öldü!’ diyor. İşte Avlu 23. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Aralık 2018 - 22:33

Avlu 23. yeni bölüm fragmanı bugün Star TV tarafından yayınlandı. Avlu’da Deniz intikamını aldı. Acı çekme sırası artık Kudret’te. İşte son bölümde yaşananlar…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra Selim’in öldürülmesinin ardından perişan haldedir. Hasret’e, “bir umudum vardı o da yok oldu” diyerek acısını anlatır. Bu sırada Deniz Alp’in evine girmek için yol aramaktadır. Azra’nın acısını paylaşmak için birşeyler yapmak isteyen arkadaşları Kudret’in koğuşunu basmak için harekete geçer. Kapıları yumruklarlar. Eylemin boyutu artarken Zerrin yanlarına gelir. Onlardan ne istediğini sorar. Hasret adalet istediklerini söyler.

ZERRİN AZRA’YI TEHDİT EDİYOR

Zerrin, Kudret’e zarar vermelerini önlemek için Azra’yı hücreye atmakla tehdit eder. Zerrin, Azra’nın yanına gelir ve başsağlığı diler. Ona adaletin er geç sağlanacağını söyler. Ardından da adaletin gerçekleştirmek adına herhangi bir şey yaparsa ona bedelini ödeteceğini söyleyerek çıkar.

azra

DENİZ ÖZGE’DEN YARDIM İSTİYOR

Deniz Alp’in sevgilisi Özge’yi takip eder. Bir kafede oturan Özge’nin yanına gider. Özge Deniz’i karşısında gören Özge çok şaşırır. Deniz ondan yardım ister. Özge karşı çıkar. Deniz tam gitmek üzereyken onun elinden tutarak eğer yardım etmezse sonunun kızı gibi olacağını anlatır.

Özge araba ile Alp ile birlikte yaşadıkları yere gelir. Arabada Deniz de vardır. Ona ne yapması gerektiğini söyleyerek içeri girer. Deniz’i arka kapıdan içeri alır. Alp ile ilgil, tüm bilgileri verir. Deniz’i saklamak için başka bir odaya götürürken kızı Ecem’in oyuncağını görür. Deniz’e Alp’in bu oyuncağa ne kadar takıntılı olduğunu anlatır. Bu sırada Alp çıka gelir. Özge’nin oyuncağına dokunduğunu sanır. Özge panikle birşeyler anlatmaya çalışır. Alp öfkelenmiştir. Üzerine yürür.

AVLU 22. BÖLÜM İZLE

Özge evden çekip gider. Akşam tahsilattan döndükten sonra evde Alp duş almak için banyoya girer. Adamı başka bir iş için çıkacağını söyler. Alp tamam der. Duştan sonra aşağı inen Alp’i hayatının kabusu beklemektedir. Arkasında Deniz belirir. Alp’e, “Sana demiştim. Seni kendi ellerimle öldüreceğim demiştim” der. Alp korkuya kapılır. Deniz’e sen adam öldüremezsin diyerek onun dikkatini dağıtmaya çalışır. Deniz’in dalgınlığından yararlanarak onun elindeki silahı alır.

Deniz’e diz çöktürür. Ona Ecem ile ilgili bazı şeyler anlatır ama Deniz öfkeyle kızının adını ağzına almamasını söyler. Deniz’in kafasına silahı dayar tam tetiği çekmek üzereyken ağzı ile patlama sesi çıkarır. Deniz’e kızını nasıl öldürdüğünü tüm ayrıntılarıyla anlatır. Alp Deniz’i öldürmek için bir kez daha tetiği çeker ama silah patlamaz. İşte tam o anda Alp yere yığılır. Acılar içerisindeki Alp ona ne yaptığını sorar. Deniz de onu nasıl öldürdüğünü anlatır. Alp ölmek üzereyken ondan af diler yalvarır. Deniz “Şimdi yalvarma sırası sende, günah sırası bende” der. Alp yalvarmaya devam eder. Deniz artık onu dinlemez silahı ona doğrultur. Alp’in yalvarışları karşısında yine kararsız kalır. Arkasını döndüğ sırada Alp arkadan ona hamle yapar ve Denzi de tetiği çeker Alp’i vurur. Alp ölmüştür.