Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 24. yeni bölüm fragmanı: Deniz’den büyük yemin! (Avlu 24. bölüm fragmanı izle)
Avlu 24. yeni bölüm fragmanı STAR TV tarafından yayınlandı. Yeni bölümden önemli ipuçları veren fragmanda; Deniz, cezaevine geri dönüyor. Kudret'e "Beni her gördüğünde evlat acısı neymiş tekrar tekrar hatırla" sözleri ve ardından Kudret'in Deniz'e saldırması gerilimin dozunu yükseltiyor. İşte Avlu 24. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Aralık 2018 - 09:45

Avlu 24. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Alp’in ölümünden sonra Kudret’i kimse tutamıyor. Kudret, Deniz’in öldüğü haberi ile mutlu olur ama gerçek bambaşkadır. İşte son bölümde yaşananlar…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz bıçaklandıktan sonra kızının mezarında kendine gelir. Bu sırada gardiyan Murat yanına gelir. Ona ne olduğunu sorar. Deniz’in yaralandığüını görünce hastaneye gidelim der. Deniz, yapacak son bir işi kaldığını söyleyerek reddeder. Tam o sırada polisler gelir.

KUDRET YONCA’YI REHİN ALIYOR

İçerde Kudret Heves ve Yonca’yı odada rehin almıştır. Heves’e Deniz’in yerini söylemesi için Azra’ya bir mesaj iletir. Heves Azra ve diğerlerinin yanına gelerek Kudret’in mesajı iletir. Azra, Yonca’yı kurtarmak için bir plan yapar ve detaylarını ordakilere anlatır.

Bu sırada Murat Deniz ile birlikte arabada giderken yolda polis çevirmesine yakalanırlar. Murat panikler. Durduğu sırada polise neler olduğunu sorar. Polis kaçak bir mahkumun peşinde olduklarını söyler. Murat’ın evraklarını kontrol ettikten sonra geçmesine izin verir. Murat onu kendi evine getirir.

AVLU 23. BÖLÜM İZLE

“DENİZ’İN İŞİ BİTTİ”

Azra’nın planı işe yarar. Azra ve Hasret Yonca’yı rehin tuttukları çamaşırhaneye girerek onu kurtarır. Kudret, Yonca’nın olmadığını görünce deliye döner. Bu sırada Vecdi onu telefonla arayarak, Deniz’in işinin bittiğini öldüğünü söyler. Kudret bu habere çok sevinmiştir . Vecdi’den Alp’in sevgilisinin peşine düşmesini ister.

avlu-yeni

ZERRİN KÖŞEYE SIKIŞTI

Deniz sabah uyandığında nerede olduğunu anlamaya çalışır. Murat’a bulundukları yere nasıl geldiklerini sorar. Murat herşeyi anlatır. Bu sırada kapı çalar. Murat kapıyı açmaya gider. Karşısında Zerrin’i görünce şoke olur. Zerrin içeri girer. Murat yalnız olmadığını söylese de Zerrin aldırmaz. Bu sırada Deniz yanlarına gelir. Ardından Zerrin polisi arayarak Deniz’i ihbar eder. Deniz de ona Azra’yı tuzağa düşürmek için ona verdiği uyuşturuculardan bahseder. Zerrin inkar etmeye çalışsa da Deniz kamera kayıtlarının elinde olduğunu söyler. Zerrin çaresiz kalmıştır. Bu sırada polisler gelmiştir. Murat kapıyı açmaya giderken Zerrin onu durdurur. Bu sırada Deniz arka odadan kaçar.

avlu-fragman

ZERRİN O TELEFONUN PEŞİNDE

Azra, kardeşi Eylül’ü görmek için hastaneye gider. Annesi neden geldiğini sorunca Eylül onu kendisinin çağırdığını söyler. Eylül konuştukları sırada fenalaşır. Doktorlar müdahale etmek için odaya girdiklerinde Azra’ya daha önce ismini verdikleri ilaçlardan birini getirmelerini söylerler. Deniz, Azra’yı arayarak bir telefonu bulmasını ister. Zerrin’de o telefonun peşindedir. Gardiyanları toplayarak cezaevinde arama yapmaya başlar.

Son güncelleme: 10:21 - 10.12.2018