Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Avlu 2. son bölüm izle
Avlu 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Avlu 2. son bölüm izle
Star TV'nin yeni dizilerinden Avlu 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Deniz, masumiyetini ispat etmeye çalışıyor. Yeni fragmanda Cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz’i büyük bir çıkmaza sokar. İşte Avlu 2. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 12 Nisan 2018 - 09:04

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece’nin paylaştığı Avlu 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz'in masumiyetine inanmıyor. İşte Avlu 2. son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler…

avlu3-2


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Deniz, masumiyetini ispat etmeye çalışıyor…

İsyan sırasında öldürülen Nihal'in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz'in hücresinde bulunmuştur. Cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz'i büyük bir çıkmaza sokar. Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz'in masumiyetine inanmıyordur. Cinayet soruşturması sürerken kamera kayıtlarından çıkan görüntüler akıllara yeni sorular getirir. Bu sırada Azra'nın geçmişi peşini bırakmıyordur. Kudret ise ailesi üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladığı için oldukça öfkelidir.

avlu3-2-1

SON BÖLÜM NELER OLMUŞTU?

Deniz'in Tek Şahidi Müdür Nihal…

Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal'i bıçakladığı düşünülen Deniz'in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.


AVLU 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM İZLE