Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz için kaçış yok! Avlu 2. son bölüm izle
Avlu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz için kaçış yok! Avlu 2. son bölüm izle
Avlu'nun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman da Deniz Kudret'e karşı bir kez daha uyarılıyor. Nihal’i bıçaklanmasında tüm deliller ve işaretler Deniz'i gösteriyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Cezaevinde çıkan kargaşa nasıl sonuçlanacak? İşte Avlu yeni bölüm fragmanı...
Magazin 8 Nisan 2018 - 09:31

Avustralya dizisi Wentworth'un yasal uyarlaması olan Avlu Star TV’nin yeni dizilerinden biri… Başrollerde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin yer aldığı dizi izleyicilerden tam not aldı. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AVLU 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal'i bıçakladığı düşünülen Deniz'in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.

AVLU YENİ FRAGMAN

AVLU SON BÖLÜM