Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 2. son bölüm izle
Avlu 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu 2. son bölüm izle
Avlu dizisi 2. bölümü ile ekranlara geldi. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dizi tutkunları Avlu dizisinin yeni bölümünde neler olacak merak ediyor ve soruyor: Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Nisan 2018 - 23:27

Avustralya dizisi Wentworth'un yasal uyarlaması olan Avlu Star TV’nin yeni dizilerinden biri… Başrollerde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin yer aldığı dizi izleyicilerden tam not aldı. Peki Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AVLU 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal'i bıçakladığı düşünülen Deniz'in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.

AVLU YENİ FRAGMAN

AVLU SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:33 - 08.04.2018