Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 30. yeni bölüm 2. fragman da geldi! Deniz, Kudret’in Boğazına sarılıyor!
Avlu 30. yeni bölüm fragmanı bugün STAR TV'de ekrana geldi. Avlu yeni fragmanda; Deniz kozların artık kendi elinde olduğunu söylüyor. Zerrin karşılığında ne istediğini soruyor. Deniz Azra'nın nerede olduğunu sorarak Kudret'in boğazına sarılıyor. İşte Avlu 30. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Şubat 2019 - 16:12

AVLU 30. BÖLÜM 2. FRAGMAN

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra artık özgür. Yeni hayatına alışmaya çalışmaya çalışırken peşinde büyük kabusların olduğunun farkında değildir. Bu arada Deniz hapishaneden avukatı Erhan’ı arayarak Özge’nin durumunu öğrenir. Deniz, Dudu’nun odasına girdiğinde onun panikle göğsüne kağıtları sokuşturduğunu görür.

AZRA TAKİP EDİLİYOR

Dudu’ya ne yaptığını sorar ama Dudu geçiştirmeye çalışır. Deniz ısrar edince Hasan’a mektup yazdığını itiraf eder. Azra okul çıkışında peşinden gelen biri olduğunu fark etmez. Aynı sırada Kudret’in adamları da arabayla onu takip etmektedir.

DENİZ İÇLERİNDEKİ HAİNİN PEŞİNDE

Deniz, içlerindeki muhbirin kim olduğunu öğrenebilmek için Özge’nin nerede olduğu ile ilgili ayrı ayrı bilgiler verir. Kudret, Özge’nin nerede olduğunu öğrenir. Adamını arayarak Özge’nin yerini söyler. Azra’nın arkasından gelen kişi ilaçlı pamukla onu bayıltır. Azra ağzı tıkalı ve elleri arkadan bağlanmış olarak bir sandalyede gözlerini açar.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

 

HAİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLUYOR

Azra kendini kurtarmaya çalışırken onu kaçıran kişi gelir. Deniz, Kudret’in yanındaki muhbirinden Kudret’in Vecdi’yi arayarak Özge’nin yerini öğrendiği haberini alır. Kudret’e Özge’nin yerini söyleyen Derya’dır. Deniz hışımla avluya gelir ve Derya’ya “neden” diye sorar. Derya’dan bir açıklama yapmasını ister. Ardından “neden” diye sorar. Derya başka bir çaresi kalmadığını söylese de Deniz, onlara ihanet ettiğini ve kendisine güvenmediğini söyler.

KUDRET ÇILDIRIYOR

Vecdi, Kudret’i arayarak verdiği hastanede Özge’nin olmadığını söyler. Kudret deliye döner. Derya’nın verdiği bilginin yanlış olduğunu anlayıca ondan hesap sormak için ant içer. Bu arada Melis Avukat Erhan’ı arayarak Azra’dan haberi olup olmadığını sorar. Erhan Azra’nın içerden yeni çıktığını özgürleğün tadını çıkarttığını bir yerlerde takılmış olabileceğini söyler.

ZERRİN DOSYALARI ELE GEÇİRİYOR

Zerrin’in Murat’ın evinde bulunan dosyayı bulması için görevlendirdiği kişi ona dosyaları getirir. Dosyaları alan Zerrin, Azra ve Kudret ile ilgili işine yarayacak bilgileri öğrenir. Zerrin, Azra’dan, Kudret’ten, Murat’tan ve Oktay’dan kardeşinin ölümünden dolayı intikam almak için ant içer.

Son güncelleme: 09:39 - 12.02.2019