Avlu 39. yeni bölüm fragmanı yayında! Deniz’in iç savaşı başlıyor!

Avlu 39. yeni bölüm fragmanı bugün STAR TV'de ekrana geldi. Avlu dizisinin yeni fragmanında; Deniz geçmişiyle yüzleşiyor. Oğuz'a kabuk bağlamış yaralarının açılmasının onu güçsüzleştireceğini söylüyor. Zerrin 'ben ölmeyeceğim, onlar ölecek' diyerek yeni planını devreye sokuyor. Avluda yine olay çıkıyor. Oğuz'u gören Azra, Deniz'in iç yaralarını sarmak istiyor. Zerrin Oktay'ın öldüğünü duyunca çıldırıyor. Ve Murat Zerrin'i köşeye sıkıştırıyor ve 'Nihal'i sen mi öldürdün!'İşte Avlu 39. yeni bölüm fragmanı...

Avlu 39. yeni bölüm fragmanı yayında! Deniz’in iç savaşı başlıyor!

AVLU 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zerrin, Kudret’in koğuşuna gelir. Kudret bu ani ziyaretle tedirgin olur. Zerrin çok ilgileneceğini düşündüğü bir haberi olduğunu söyleyerek “Nazan’ı İpek öldürmüş” der. Kudret duydukları karşısında şoke olur. Zerrin İpek’in Nazan’ı öldürdüğünü tekrar eder. Kudret bunun yalan olduğunun İpek’in böyle bir şey yapamayacağını söylese de Zerrin, “İhanet böyle birşey Kudret. İnanamıyorsan kendin sor” diyerek koğuştan çıkar. Kudret inanmaz gözlerle Zerrin’in arkasından bakakalır.

SONUNA KADAR SAVAŞMA KARARI

Deniz ve Azra Zerrin’in cezaevinde başına buyruk yönetiminden dolayı rahatsızdır. Zerrin’in Hasret’i hücreye atması, Pelin ile uğraşması Deniz’in sinirlerini iyice germiştir. Azra kendisini yıpratmamasını, sakin olmasını söyler. İpek’in vereceği ifadeden sonra Zerrin’den kurtulacaklarını ve her şeyin geçip gideceğini söyler. Deniz’e sonuna kadar savaşacaklarını bir kez daha tekrar eder.

KUDRET İPEK İLE YÜZLEŞİYOR

Kudret gece kimsenin onu görmediğinden emin olduktan sonra İpek’in koğuşuna girer. İpek’e “Nazan’ı sen mi öldürdün” diye sorar. İpek’in gözlerinden yaşlar gelir. “Ben öldürdüm anne” der. Kudret yıkılmıştır. Öfke ile İpek’in yüzüne bakar ve “Niye” diye sorar. İpek kıskandığını söyler. Kudret “ben seni de sevmiştim. Biliyorsun ihaneti Kudret Annen affetmez” der. İpek abdest almak için izin ister.

Nursel Köse kimdir, nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Nursel Köse kimdir, nereli ve kaç yaşında?

İPEK İNTİHAR EDİYOR

Sabah İpek’in koğuşunun önünde birikenler onun öldüğüne şahit olur. Özlem iki gardiyan ile birlikte odasına girdiklerinde İpek’in cansız bedeni ile karşılaşırlar. Heves, Deniz ve Azra’nın yanına gelerek kötü haberi verir. Herkes şok gçirir. Duyduklarına inanamazlar. Deniz ölüp ölmediğini sorar. Heves öldüğünü söyler. Azra İpek’in ölümünden Kudret’in sorumlu olduğundan emindir. Deniz bu olayın iyi olmadığını söyleyince Heves nedenini sorar. Deniz İpek’in mahkemede Zerrin aleyhine ifade vereceğini anlatır.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

DENİZ’İ ŞOKE EDEN MEKTUP

Heves, Azra ile Deniz’e gerçekten polise çalışmadığını sorar. İkisi de şoke olur. Heves suçlamalara devam ederken Azra “Yeter” diyerek müdahale eder. Heves’e kaptanlarının Deniz olduğunu ifade ederk, “Kaptanımız Deniz dedik. Onun bir planı vardır” der. Bu sırada Deniz’i Zerrin çağırır. Zerrin’in odasına gidiğinde ona İpek’in ölümü ile ilgili bazı şeyler söyler. Deniz “Bunun için mi çağırdınız beni” diye sorar. Zerrin masasının çekmecesinden bazı mektuplar çıkarır ve okuması için Deniz’e verir. Deniz mektubu açar. Deniz okudukları karşısında şaşkınlık geçirir. Mektubu yazan geçmişte sevgilisi olan Oğuz’dur ve onu görmek istediğini yazmıştır. Deniz mektubu okuduktan sonra Zerin’e “Nedir bu” diye sorar. Zerrin hoşuna gitmedimi özel birinden mektup almak seni sevindirir sanmıştım” diye cevap verir. Deniz mektubu yırtarak Zerrin’e fırlatır ve odasından çıkar. Odadan çıktığında gözyaşlarına boğulur.

DENİZ AZRA’YA OĞUZ’U ANLATIYOR

Deniz odasına döner. Azra’ya Oğuz ile ilgili geçmişte yaşadığı büyük aşktan bahseder. Babasının Oğuz ile ilişkisine nasıl karşı çıktığını ve daha sonrasında onun ölümü hakkında hatırladığı tüm anıları gözyaşları içinde anlatır. Azra da gözyaşlarına mani olamaz. Deniz’e sarılır.

HASRET RAHATSIZLANIYOR

Hasret hücrede rahatsızlanır. Gardiyan Berna’ya revire gitmek istediğini söyler. Berna Zerrin’e Hasret’in durumunun kötü olduğunu revire çıkmak istediğini bildirir. Zerrin karşı çıkar. Bu sırada Safiye Azra ve Deniz’in yanına gelir. Deniz’e neler olduğunu sorar. Azra, Zerrin’in Deniz’in eski sevgilisi Oğuz’un mektubunu ve resimlerinden bahseder.

İşte perşembe akşamlarının reyting galibi İlginizi Çekebilir İşte perşembe akşamlarının reyting galibi

ZERRİN: SEN BİTTİN DENİZ

Kudret Zerrin’in odasına gelir. Zerrin İpek’in intiharı ile ilgili imalı sözlerde bulunur. Kudret izin isteyip gitmek ister ancak “birşey daha var” diyerek Kudret’e Nazan’ın Deniz’in köstebeği olduğundan bahseder. Kudret “Nazan böyle şeyler yapmaz” diyerek karşı çıkar. Zerrin bunu bizzat Deniz’den duyduğunu söyler. Kudret çılgına döner. Zerrin’in odasından çıkar. Bu sırada Deniz ile karşılaşır. Deniz’e “sen bittin” diyerek tehdit eder.

BAŞGARDİYANLIK MURAT’TA

Zerrin odasına topladığı gardiyanlara, Oktay’dan boşalan Başgardiyanlık görevine Murat’ı getirdiğini açıklar. Kudret, odasında Deniz’den ve diğerlerinden intikam almak için yemin eder. Özlem, Murat’ı başgardiyan olduğu için imalı bir şekilde tebrik eder. Murat, Melis’in yanına gider. Melis de onu tebrik eder. Onu Zerrin konusunda dikkatli olması konusunda uyarır. Ardından İpek’in ölümü ile ilgili Zerrin’in parmağı olabileceğinden bahseder.

KUDRET DENİZ’E SATAŞIYOR

Kudret kütüphanede topladığı diğer bloktaki mahkumlara Deniz ve Azra’ya bir ders vermeleri gerektiğini söyler. Kudret’in yanında olduklarını söyleyen mahkumlar saldırıyı nasıl yapacaklarını sorarlar. Kudret planını açıklar. Azra, Deniz ve diğerleri avluya çıkar. Kudret Deniz’e sataşmaya başlar. Deniz bu sataşmalara diğerlerinin cevap vermemesi konusunda uyarır. Kudret dozu artırmaya başlar. Azra sonunda dayanamaz ve Kudret’e ağzına geleni söyleyerek saldırmaya çalışır. Meltem araya girer. Deniz ve diperlerine yemekhaneye gitmelerini söyler. Meltem diğer bloktaki mahkumların geçmesi için ara kapıyı açık bırakır.

KUDRET’E BÜYÜK ŞOK!

Kudret havalandırma saatinin bitiği anonsu yapıldıktan sonra diğerlerine hazır olup olmadıklarını sorar. Ardından adamları ile birlikte diğer bloktaki mahkumları da alarak saldırı için harekete geçer. Azra diğerleri ile birlikte hazırlık yaparken Deniz bir planı olduğunu açıklar. Herkes Deniz’in planı doğrultusunda hazırlıkları tamamlar ve Kudret’i beklerler. Kudret yemekhanenin kapısında belirir. Saldır talimatını verir ve adamları kapılara yüklenmeye başlar. Kapıyı kırmak için harekete geçtikleri anda Deniz planını devreye sokar. Kudret ve diğer mahkumlar içeri girdiğinde şoke olurlar.