Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Avlu 3. son bölüm izle
Avlu 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Avlu 3. son bölüm izle
Avlu dizisi Star TV'nin yeni başlayan dizilerinden biri.. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekmeyi başaran dizinin yeni bölümü merak ediliyor. Son bölümde Deniz, masumiyetini ispat etmeye çalışıyor... Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Avlu dizisi hakkında son detaylar...
Magazin 12 Nisan 2018 - 23:21

Avlu dizisinin son bölümünde; isyan sırasında öldürülen Nihal'in bilekliği zaten baş şüpheli olan Deniz'in hücresinde bulunmuştur. Cinayet delili olarak görülen bileklik Deniz'i büyük bir çıkmaza sokar. Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

AVLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Azra ve elemanları dışında hiç kimse, özellikle de Murat, Deniz'in masumiyetine inanmıyordur. Cinayet soruşturması sürerken kamera kayıtlarından çıkan görüntüler akıllara yeni sorular getirir.

Bu sırada Azra'nın geçmişi peşini bırakmıyordur. Kudret ise ailesi üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladığı için oldukça öfkelidir.

 

AVLU SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:55 - 14.04.2018