Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Azra’yı bekleyen korkunç tuzak!
Avlu 40. yeni bölüm 2. fragmanı bugün STAR TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Azra, Kudret'i alt edebilmek için kendini feda etmeye hazırlanıyor. Zerrin, Özlem'e annesinin ölümü ile ilgili kayıtları sileceğini söyleyerek ondan bir isteği olduğunu söylüyor. Deniz Azra'ya tuzak kurulduğunu fark ediyor. Zerrin Azra'yı ortadan kaldırmak için cezaevini ateşe veriyor. İşte Avlu 40. yeni bölüm 2. fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 11:11

AVLU 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 39. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oktay Necdet’in gerçek kimliğini öğrendikten sonra onun yanına gider. Necdet, Oktay’ın tavırlarından onu çözdüğünü anlıyor. Oktay’a “buradan sağ çıkacağını mı sanıyorsun” diyerek elindeki bıçakla saldırır. Amansız bir kavga başlamıştır. Necdet’in son hamlesi ile birlikte Oktay, cam korkuluklardan aşağıya doğru savrulur. Necdet, son anda korkuluklara tutunan Oktay’ın ellerine bıçak saplar. Oktay denize doğru düşer. Necdet zaferinin tadını çıkarırken ağzından “Kule yıkıldı Zerrin” sözleri dökülür.

MELİS ZERRİN’İN İNTİKAM PLANINI ÖĞRENİYOR

Melis, Oktay’ın notunu okur. Yazdıkları karşısında oldukça duygulanan Melis, Oktay’ı arar. Oktay’ın cep telefonu kapalıdır. Oktay’a not bırakır. Bu sırada Melis’in Oktay’a bıraktığı notu Necdet duyar. Murat ve Deniz Melis’in odasına gelerek Zerrin ile ilgili bilmesi gereken bazı şeyler olduğunu söyler. Zerrin’in intikam planı ile ilgili telefondaki görüntüleri gösterir. Melis Azra’nın bunu bilip bilmediğini sorar. Murat, Azra’yı Melis’in odasına göndereceğini söyler ve odadan çıkar.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

GERÇEK AÇIĞA ÇIKIYOR

Tolga Murat’ı telefonla arayarak Oktay ile ilgili son gelişmeyi haber verir. Derya, temizlik odasında Zerrin ile gördüğü anları düşünür. Azra Melis’in odasına gelir. Azra Deniz’i de odada görünce neler olduğunu sorar. Bu arada Necdet telefonla Zerin’i arar ancak cevap alamaz. Melis ve Deniz Azra’ya olan biteni anlatır. Melis kartlarla ilgili kafasına takılan bir konuyu açıkladığı anda Nihal’in öldürülmesine neden olan kişinin Zerrin olduğu açığa çıkar. Azra telefonla Tolga’yı arayarak durumu anlatırlar.