Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 41. yeni bölüm fragmanı yayında! Zerrin’in sonu yaklaşıyor
Avlu 41. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Deniz, Azra'yı alevler arasında kendinden geçmiş bir halde buluyor. Azra acilen hastaneye kaldırılırken Deniz'i intikam ateşi sarıyor. Özlem, Zerrin'in odasına giderek Zerrin'in yaptığı bütün kötülüklerin kayıtlı olduğu belgeyi göstererek sonunun geldiğini söylüyor. İşte Avlu 41. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Mayıs 2019 - 13:38

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 40. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Murat akşam yemeği için Zerrin’in evine gelir. Zerrin’in kafa sesi Murat’ın ona nasıl güldüğünü ve ondan nasıl tiksindiğini söyler. Zerrin’in kafa ssesini susturmak i,çin yaptığı hamleyi Murat görür. Murat “Zerrin” diye seslenince Zerrin irkilerek kendine gelir. Zerrin yemekleri hazırlamak için mutfağa girerken Murat’ı da salona alır.

NECDET ONLARI İZLİYOR

Tüm bu olup biteni Zerrin’in evine yerleştirdiği kameralarla seyreden Necdet, Murat’ın belinden tabanca çıkardığını görünce şoke olur. Hemen Zerrin’i telefonla arar. Zerrin Necdet’in aradığını görür ancak telefonu açmaz.

ZERRİN NİHAL’İ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF EDİYOR

Yemeğin sonlarına doğru Murat içkinin de etkisiyle sarhoş olmuştur. Zerrin tatlı için mutfağa gitmek ister. Ancak Murat Zerrin’e yerine oturmasını söyler. Ardından da belinden tabancasını çıkararak masanın üzerine koyar. Zerrin silahı görünce irkilir. Murat, Nihal’i sen mi öldürdün” diye sorar. Zerrin’in bir gözü tabancada bir gözüde duvar saatindedir. Vaktin geldiğini anlar ve tam da bu sırada Murat boğazını tutarak öksürmeye başlar. Zerrin keyifle seyrederken, “Evet, onu ben öldürdüm” der. Murat gittikçe kötüleşir ve son bir hamle ile silahı kavrayarak Zerrin’e doğru tutar. Ancak silahın tetiğini çekmeye fırsat bulamaz.

“BAŞARAMAYACAKSIN! OKTAY YAŞIYOR”

Silahı alan Zerrin, itiraflarına devam eder. Azra’yı kaçıran Yiğit’i hatta Oktay’ı da kendisinin öldürttüğünü ama Nihal’i kendi elleriyle öldürdüğünü itiraf eder. Murat son bir hamle ile Zerrin’in boğazına sarılır ve “Başaramayacaksın, Oktay yaşıyor” der ve yere düşer. Zerrin yerde yatan Murat’a “Elveda Murat, elveda sevgilim” der.

OKTAY YOĞUN BAKIMDA

Zerrin’in kapısı çalar. Masanın üzerinden Murat’ın silahını alır ve kapıya doğru yönelir. Israrla çalan kapıyı sonunda açar. Karşısında Necdet’i bulur. Necdet’e “burada ne işin var” der. Bu arada Melis Özlem’i arayarak Oktay’ın bulunduğunu haber verir. Özlem durumunu sorar. Melis Oktay’ın ağır yaralı olduğunu ve yoğun bakımda olduğunu söyler.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

NECDET OKTAY’IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR

Necdet, Zerrin’in Murat’a zehir verdiğini anlar. Zerrin’e ona neden haber vermediğini kendisinin bunu halledebileceğini söyleyince Zerrin, “Oktay gibi mi?” der. Necdet’e Oktay’ın yaşadığını söyler. Necdet bunun imkansız olduğunu söyleyerek “bunu kim söyledi” der. Zerrin, Murat’ın söylediğini anlatır. Necdet doğru olup olmadığını araştırmak için çıkar.

ÖZLEM OKTAY’IN YERİNİ ZERRİN’E SÖYLÜYOR

Murat’ı Necdet’in arabasının bagajına koyduktan sonra Zerrin ile birlikte yola çıkarlar. Yolda Necdet öndeki araca çarpar Zerrin de peşinden Necdet’in arabasına çarpar. Bu sırada Necdet’in arka bagaj kapağı açılır. Özlem Zerin’i arayarak izin ister. Zerrin neden olduğunu sorunca Özlem Oktay’ın hastanede olduğunu ve yoğun bakamda olduğunu haber verir. Zerrin Oktay’ın hangi hastanede olduğunu da öğrenir.

ZERRİN OKTAY’IN YANINDA

Zerrin hastaneye gelir. Asansöre binip yoğun bakım katına çıkarken cebinden Murat’ı öldürdüğü zehiri çıkarır. Yoğun bakım odasına Oktay’ın yanına girer. Bu sırada Tolga içeri girer. Zerrin’e burada ne işin var diye sorunca o da “ziyaret” der. Zerrin yoğun bakım doktoru sayesinde Oktay’ın yanına girmiştir.

TOLGA AZMETTİRİCİNİN PEŞİNDE

Çıkışta Zerrrin’in yolunu çeviren Tolga ona Oktay’ı ve Azara’nın üzerine atılan cinayeti işleyenin aynı kişi olduğunu söyleyince Zerrin “katilin kim olduğu belli o zaman” der. Tolga Zerrin’in soğukkanlı tavırlarını görünce, azmettiricinin de peşinde olduklarını söyler.

Oğuz Zerrin’i ziyarete gelir. Zerrin Deniz’i görmesinin imkansız olduğunu mahkemeye çıkmak için yola çıktığını söyler. Oğuz Deniz için gelmediğini sadece onunla konuşmak için geldiğini söyler. Zerrin’e kız kardeşi ile ilgili çok önemli bir gerçeği açıklar.

Son güncelleme: 08:33 - 06.05.2019