Azra ve Deniz yönetimi ele geçiriyor! Avlu 42. yeni bölüm fragmanı yayında!

Avlu 42. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Avlu yeni fragmanda; Arabasının şarampole yuvarlanana ve ardından infilak eden Zerrin bu korkunç kazadan mucizevi şekilde sağ kurtuluyor. "Henüz hiçbir şey bitmedi. Ben bitti demeden" diyerek savaşın dengelerini değiştiriyor. Azra ve Deniz sonunda isyan bayrağını açıyor ve Zerrin yargılanana kadar cezaevi yönetimini ele geçiriyorlar. İşte Avlu 42. yeni bölüm fragmanı...

Azra ve Deniz yönetimi ele geçiriyor! Avlu 42. yeni bölüm fragmanı yayında!

AVLU 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra Özlem’e Zerrin meselesinde hala aynı yerde olup olmadığını sorar. Özlem hala aynı yerde olduğunu söyler. Azra Zerrin’den ebediyen kurtulmak için yaptıkları planın detaylarını anlatır. Özlem’den de yapması gerekenleri anlatır. Ayrıca Özlem’e Deniz’e planı anlatmasını söyler. Özlem, Deniz’i kenara çeker ve Azra ile konuştuklarını anlatır.

AZRA TUZAĞA DÜŞÜYOR

Bu sırada Zerrin Azra’yı depoya ittirerek sokar ardından da kapıyı üstüne kilitler. Azra yerden kalkarken eline bulaşan sıvıyı kokladığında benzin olduğunu anlar. Bu sırada olanlara şahit olan Özlem şaşkınlık içerisinde ne yapacağını düşünür. Azra’nın arkasında Kudret belirir. Elinde bir bıçakla Azra’ya saldırmak üzeredir. Azra nasıl bir tuzağa düştüğünü anlamaya çalışır. Kudret’e ikisininde Zerrin’in tuzağına düştüklerini söyler.

KUDRET VE AZRA’NIN YARDIM ÇIĞLIKLARI

Kudret olan biteni öğrendiğinde şaşkınlıktan küçük dilini yutmuştur. Bu sırada Zerrin deponun her tarafına benzini boşaltır. Azra ve Kudret çaresizce kapıyı yumruklayarak yardım çağırırlar ancak seslerini Zerrin’den başka duyan yoktur. Zerrin çakmağını ateşleyerek benzinin üstüne fırlatır. Yangın başlamıştır. Azra ve Kudret’in imdat çığlıkları ortalığı inletir. Özlem bu anları kayda alırken yangın alarmı verir. Yangın alarmını duyan Deniz Azra’nın tuzağa düştüğünü fark eder. Azra’yı kurtarmak için hamle yapar ancak gardiyan onu engeller.

ZERRİN’DEN ÖZLEM’E ŞOK TEKLİF!

Zerrin Özlem’e annesi ile ilgili kaydı ortadan kaldırmaya karar verdiğini açıklayarak ondan yapmasını istediği son bir şey olduğunu söyler. Özlem tamam der. Zerrin Özlem’e kayıt odasındaki arkadaşı ile yer değiştirmesini ister. Özlem nedenini sorunda yarım saat boyunca kameraları kayıttan çıkarması gerektiğini anlatır. Özlem kayıt odasında Zerrin’in annesi ile ilgili itirafının kbulunduğu kayıtlarla ilgili sözlerini düşünürken Azra ile yaptığı anlaşmayı da aklından çıkaramaz. Büyük bir kararsızlık yaşar. Kayıt odasına döner ve kameraların kayıt düğmesine başlar.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

İtfaiye hapishaneye doğru yola çıkarken Azra ve Kudret son bir hamle ile kurtulmak için çırpınırlar. Alevler her yanı sarmaya başlamıştır. Artık onlar için yolun sonu yaklaşırken Zerrin, kayıt odasında Özlem’in olmadığını görünce öfkeden deliye döner. Telsizle Özlem’e seslenir ancak cevap alamaz. Bu sırada Deniz gardiyanın elinden kurtulur ve depoya doğru koşar. Hüseyin elindeki yangın tüpü bittikten sonra kapıyı omuzlayarak açar.

HÜSEYİN AZRA’YI KURTARIYOR

Hüseyin ve diğer gardiyan Azra ve Kudret’i kucaklayarak dışarı çıkarır. Azra’yı Hüseyin’in kucağından yere indiri. Azra kendinde değildir. Deniz canhıraş bir şekilde Azra’ya yardım etmeleri için bağırır. Bir taraftan Azra’nın kendine gelmesi için çırpınır. Ambulans gelir ve Azra’yı sedyeye koyup götürürler. Deniz zaptedilmez bir şekilde Zerrin’in peşine düşer. Bu sırada Zerrin kayıt odasındaki işini bitirir. Aynı anda telsizden Özlem’in onu odasında beklediğini söylediği sözler işitilir. Zerrin odasına girdiğinde Özlem onu bitirecek kayıtı elinde tutmaktadır. Zerrin annesi ile ilgili kaydı Özlem’e dinletirken Özlem’den de elindeki kaydı ister. Aynı anda kayıtlar el değiştirir. Ardından Özlem istifa dilekçesini Zerrin’e uzatır.

DENİZ’İN BÜYÜK ÖFKESİ

Özlem Zerrin’in odasından çıktığı sırada Deniz de gelmiştir. Özlem’e kaydı alıp almadığını sorar. Özlem üzgün bir şekilde özür dileyerek onun yanından ayrılır. Deniz çıldırmış halde Zerrin’in odasına yönelir. Zerrin kapıyı kilitler. Deniz camın ardından Zerrin’e öfkesini kusar.