Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu son bölüm izle
Avlu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Avlu son bölüm izle
Avlu dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlaması olan Avlu'nun başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin paylaşıyor. Dizi severlerin merakla beklediği Avlu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Avlu son bölüm özeti ve izleme linki...
Magazin 28 Nisan 2018 - 17:28

Avlu dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu’nun son bölümünde; Odasında bulduğu telefon, Deniz için bardağı taşıran son damla olmuştur. Hem kızı için endişelenir hem de Kudret'e olan öfkesinden deliye döner. Bu sırada beklenmeyen ihanetler istenmeyen sonuçlar doğurmakta, içerdeki dengeler hızla değişmektedir. Melis, Nihal'in cinayetini kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken Murat, Deniz'in masumiyetine inanmaya hazır gibidir ama bazı şartları vardır.

AVLU’YA YENİ OYUNCU

Genç oyuncu Pelin Ermiş, Sezen karakteri ile Perşembe günü son bölümde Avlu dizisinde yer aldı. Sezen, Avlu ağalarından Kudret'in (Nursel Köse) yanına katılıyor.

avlu-son-bolum

AVLU SON BÖLÜM İZLE