Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 27. yeni bölüm ne zaman? Avlu dizisi bu akşam var mı?
Avlu 27. yeni bölüm ne zaman? Avlu dizisi bu akşam var mı?
Avlu dizisi bu perşembe yayınlanmayacak. Çünkü dizinin haftaya da yayınlanması beklenmiyor. Star TV yayın akışında Avlu dizisi yerine yabancı sinema görünüyor. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Ocak 2019 - 10:22

Avlu son bölümde Azra'nın son hamlesi Deniz'i büyük hayal kırıklığına uğratıyor. Avlu’da tansiyon yükseliyor. Ama bu heyecan biraz daha bekleyecek. Çünkü Star TV yayın akışında Avlu yerine Keskin Nişancı filmi görülüyor. Ayrıca perşembe gecesi saat 00:00’da Avlu dizinin tekrar bölümü ile ekrana gelmesi bekleniyor. Peki Avlu 27. yeni bölüm ne zaman?

AVLU 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Perşembe akşamları yayınlanan Avlu dizisi yeni yıl tatilinde. Dizinin yeni bölümünün 24 Ocak Perşembe akşamı ekranda olacağına dair söylentiler var.

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz ve Azra arasında yaşananlardan sonra, Yonca Hasret’e hesap soruyor. Hasret, başka çarelerinin olmadığını Eylül için bunu yapmaya mecbur kaldıklarını anlatır. Bu arada Zerrin, Kudret başka bir cezaevine naklettirmek için tanıdığı birine telefon açar. Azra, çaresizce ne yapacaklarını düşünürken Zerrin Özge’yi bıçaklayanın kim olduğunu öğrenmek için Hacer’i konuşturmaya çalışır. Hacer Kudret’in ismini vermez bu işi Özge’ye ve annesine gıcık olduğu için yaptığını söyler.
avlu1

KUDRET ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

Kudret, bebeğin durumunun öğrenirken Azra ve Deniz’in birbirine girdiğin haberini alınca zevkten dört köşe olur. Kudret Vecdi’yi arayarak Azra’nın içeriye mal soktuğunu söyler ve onlara mal verenleri araştırıp bulmasını ve hesap sormasını ister. Bu arada Murat Deniz’e Melis ile konuşmasını tavsiye eder ama Deniz iyi olduğunu söyler.

AZRA ZOR DURUMDA

Azra’nın malı kaptırmasının ardından ona para verenler yolunu keserler. Azra’dan ya malı ya da verdikleri parayı geri isterler. Zerrin malın nasıl içeri girdiğini bulmak için gardiyanları odasında toplar ve onları tehdit eder. Zerrin, Kudret’i odasına çağırır ve yaptıklarının cezasını başka bir cezaevine nakledilerek ödeyeceğini söyler. Kudret deliye döner bunu yapamayacağını söylese de Zerrin onu dinlemez ve odasından zorla çıkarır.

AVLU 23. BÖLÜM İZLE

KUDRET VEDA EDİYOR

Oktay, Zerrin’e malı bulamadığını söyler. Kudret, avluda Zerrin’in onu başka bir cezaevine naklettiğini anlatır. Ancak, onu gönderemeyeceğini buna gücünün yetmeyeceğini söyler. Naciye içinden “bir mikroptan kurtuluyoruz” deyince, Kudret onun üzerine yürür. Kudret vedalaşmak için bahçeye çıkar. Herkese Özge’ye iyi bakmalarını söyler.

ZERRİN DENİZ’DEN YARDIM İSTİYOR

Deniz, Zerrin’in odasına gelerek yılbaşı için bir parti yapmak istediklerini ve bunun için izin ister. Zerrin izin verir. Ardından da Kudret’i başka bir cezaevine naklettireceğini söyler. Deniz’den cezaevinde daha rahat yaşamaları için yardım ister.

Son güncelleme: 13:47 - 26.02.2019